plawak
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 30.01.2012 0:00

vyber regulatora

Dobrej den, zhanam nejakej overeny regl na SCX 10. Je to RTR jen s tim, ze motor je RC4WD 45T. Nemusi byt vodeodolny. Hodne jsem pocital o dsys, ale na foru se diskutuje prakticky jen o dsysoch, chtel bych radu jaky iny regl kdyz ne dsys. Nic extra, jen prostě v cenové hladině dsysu.

Nechtel jsem to davat do market-u, kdyz nezhanam pouzity, spise novy jen nevim jaky typ.

dekuji
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

robitronic speedstar2crawler jednoduchej regl s brzdou v neutralu ta je trochu ostrejsi takze si musis zvyknout ale jinak v pohode....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

jj ja jsem si taky jako 1. k SCX10 koupil jak pise Stiifii speedstara a je dobrej, byl jsem s nim spokojenej, akorat ma malej BEC 1A ale pokud neplanujes v budoucnu nic ele. pridavat jako navyjak, nebo svetla tak je to super regl si myslim. :wink:
Uživatelský avatar
radiohead
Uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: 18.12.2010 0:00
Bydliště: Žilina

nie je 1A BEC slabi aj na normalne jazdenie ??,
predpokladam ze casom by som si svetla zadovazil, tym padom by mi bol tento regl asi dost slaby co ??
Axial SCX 10, Jeep Wrangler Rubicon, MD54DCRS, Novak 45z, KDS K7-X
http://skuky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
LordMerlin
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Praha

Přesně tak - BEC 1A není nic moc. S origo servek v SCX10 to jezdí ale nesmí se kola zablokovat nebot pak je znát jak se regl restartuje a auto poskočí dopředu což je príma na svahu :-) Já tento regl mám ve Whelly Kingu od HPI + externi BEC 5A a spokojenost. Pak jsem tento regl měl v Defenderu 90 kde to taky fungovalo, ale dát tam silnější servo tak jedině s externím BEC. Nyní používám Sirus Crawler a ten je vážně super ! BEC 5A , 100% voděodolnost a lze rychle vypnout brzdu v neutrálu. No a hlavně funguje s motory 27T , 35T .
DCL-100. No-007 Defender 100 - 2,4 GHz
http://lordmerlin.rajce.net
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Na jakym rádiu ten Sirius máš? HK GT-2?

Zpět na „Pohony a regulátory“