pumarider
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2009 0:00

naprogramovani reglu DSYS

cau, prosimvas nema nekdo z Prahy programovaci kartu na DSYS? regl mam, ale kartu bohuzel ne, tak jestli by mi nekdo s kartou nepomohl
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Vyndej propojku a návod a programuj vysílačem. Je to vopruz jen z počátku a pak už Ti to ani nepřijde. Přinejhorším, kdyby něco, vrátíš propojku a jseš zase v původní první paměti. A pak, když vychladneš, můžeš začít znova. :wink:
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Ono to programování vysílačkou není ani zdaleka tak hrozné, jak se zdá. Je ale třeba si vzít kus papíru a tam si přesně ten postup rozepsat nebo třeba i graficky naznačit a pak podle toho kvedlat s pákou. Výhodou je, že není třeba spěchat a programovat vždy jen určitou část, pak si označit co je hotové a jít na další úsek. Je to velmi primitivní, jen je potřeba se soustředit a neudělat chybu.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

mam otazku jen trochu mimo... je nejaka zmena k vlezu do programovaciho rezimu u toho novyho fw 4.4? chtel sem si ho poladit a nejak sem se tam nemohl dostat dle navodu.... predtim sem jiz jiny dsysy uspesne programoval radiem.... diiky
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

A co vlez USB? Už?
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Kartu mám,takže jestli přijedeš dáme to dohromady.V pátek mám volno.
Praha 7
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

vstup do programování a vlastní programování je ve všech verzích SW stejné - nic se neměnilo.

Zpět na „Pohony a regulátory“