Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Nuz ani zaliatie plastidipom nemusi byt nikdy 100% to ukaze az cas ked das plastidip dolu po sezone. Som to studoval a len tio Rock C aka sirius pisu ze 100% waterproof dizajn. Ale tiez sa neplanujem potapat s autom, takze vsetky styri esc budu ok nech si vyberies ktory chces. Skor ten BEC je limitujuci pri vybere.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

já AE-2ku vykoupal i bez utěsnění, je taky VODĚODOLNÁ, nikoliv vodotěsná, což znamená že pár kapek nebo sníh tomu nevadí, pouze když ho ponoříš tak je problém. Kdesi jsem postřehl že Dsys má moc pomalý rozběh, takže když potřebuješ pořádně protočit kolama nebo se rychle rozjet tak to akceleruje jako Karosa. Jinač dle mého názoru když namočíš regl do plastidipu tak, že zaliješ i kousek kabelů, tak si myslim že vodotěsnost 100%, navíc když je ten regl voděodolný tak to máš 150% vodotěsnost :lol: Já mám na AE-2 dvě vrstvy Plastidipu štětečkem a mužu na Model Hobby zajezdit s RC ponorkama v bazénu :twisted: a proč je ten DSYS jen v bužírce? protože je to univerzální regl, do aut, lodí, a letadel, a hlavně u letadel se počítá každý gram
Pes který štěká...
...je nedovařený.
banjo
Uživatel
Příspěvky: 164
Registrován: 06.10.2011 0:00
Bydliště: Púchov

áno traxxas sú vodeodolné ale mám skúsenosť že aj vodotesné čo nie vždy musí byť pravda.S e maxxom ešte s plechovkovými motormi som v behol do priehrady auto utopené a jazdil som ďalej.Tam je problém že v neutrálu nie je brzda čo nie každému vyhovuje.
SCX-10 2.4Ghz CHEROKEE
SCX-10 2.4Ghz HONCHO/JEEP JK
E MAXX brushless turnigy 150A
E MAXX brushless mamba monster
nejeké éra

Zpět na „Pohony a regulátory“