Neeo87
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 26.09.2010 0:00

Aky regulator??

Nazdar rc panove
mam dilemu aky regulator kupit pre svojho Axiala scx ma to gumy 120mm a mam v plane kupit motor Graupner 600ECO alebo ne ECO ale newem aky regulator pren za rozumne peniaze... prosim poradite mi??
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: Aky regulator??

Ja bych radil gumovej , či bukovej regl , nebo pročíst tema o reglech :wink:
Máš naprosto standartní neproblémovou sestavu, tak tam určitě najdeš odpověď ....... třeba DSYS
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Aky regulator??

...DSYS .. a budeš mít "naprosto standartní problémovou sestavu".. 8)
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Aky regulator??

robur píše:Ja bych radil gumovej , či bukovej regl , nebo pročíst tema o reglech :wink:
Máš naprosto standartní neproblémovou sestavu, tak tam určitě najdeš odpověď ....... třeba DSYS


Nu neni to lehke neco vybrat.. Ja mel dsys je asi ko(je na preskouseni) pulka lidi nadava a druha ok.. kdyz prectes o Speedstar 2 Crawler Edition malej bec a taky o nem zrovna dobre nepisou..pak Regulátor Sirius Crawler tenhle zase nemaka s tim nebo onim..neni to pro novacka jednoduche!!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: Aky regulator??

DSYS - jak kdo ....... navíc on zatím nemá ani představu ani sestavu , tak doufám že si to pročte a že se dočte ...
2,4 GHz / Medvěd G
Neeo87
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 26.09.2010 0:00

Re: Aky regulator??

čitam čitam hore dole a som z toho debil.... chcel som dysis a kydate na neho tu na fore tak ten Spidstar crawler a tiez doby aj zly.... to ze ma Bec maly to by som dokupil externy.... Mne sa jedna oto aby to islo dopredu dozadu a malo brzdu v neutrali... a spolupracovalo to z Speed600 7,4v alebo Speed600Eco.... alebo GT550 to som tiez vycital tu na fore ze to pouzivate... ja chcem normalne jazdit tak aby to aj malo gule ked nebudem mohol sa nieke vyskrabat a pod....
Neeo87
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 26.09.2010 0:00

Re: Aky regulator??

hej a chcem jazdit expedicie a aj trial :D
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Aky regulator??

Já osobně měl DSYSů minimálně deset, možná patnáct. Jeden jsem si odprásknul přepólováním, ale jinak mi žádnej nikdy neodešel. Má naprosto jinde, než kterýkoliv jiný spínací frekvenci, čímž lze roztočit kola velmi pomalu. To jsme na jiném fakt nikdy neviděl. Ale jsou tady chytřejší než jsem já a hlavně mají "větší hubu" takže už ho nikomu nedoporučuju...
Neeo87
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 26.09.2010 0:00

Re: Aky regulator??

ja som ho tiez uz pouzival ale len dysis md36 mal som to v prvom axiali a neskor v rc traktore 4x4 :D nemal som z nym zle skusenosti v traktoriku lebo tam bol motor mig400 a teras do axiala chcem dat 600 ten som mal aj v prvom axialy ale vypinalo ho sem tam :D tak neviem ci noo ked dam dysis 54 alebo disys 90 prestane to?? ja som bol z dysis spkojny pre moje hobby jazdenie a neaka ta expedicia z Rc klub Presov.....

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Aky regulator??

Ať už budeš kupovat jakýkoli reglec, tak se předně zaměř na pár věcí: jestli je u nás dostupný servis a případnou poruchu někdo opraví, dále se podívej na hodnoty proudu, který regulátor snese ( neber žádný takový, kde je psáno nad 150A a ve špičkách ještě víc - to je pouze marketingový blábol ) a v neposlední řadě se ptej, jak se regulátor rozbíhá od pomalých otáček ( pokud o to stojíš, aby sebou auto při rozjezdu vždycky neškublo a neposkočilo ). Důležité je také to, aby regulátor podporoval baterky, které budeš používat a dokázal je ochránit před hlubokým vybitím.
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Aky regulator??

Myslím, že na expe je dsys asi dobrá volba. Ale řekl bych, že s přihlédnutí k ceně, kdyby byl stejně drahý jako Tekin FXR nebo Castle sidewinder, tak bych zvažoval.
I když nejsem v žádném případě zastáncem dsysu (ve vlákně o dsysu najdeš mých negací dost) a není pro mě až zas tak důležité jestli stojí o pár korun víc, tak si stejně myslím, že na expe je to nejlepší volba. Nepoznám technické parametry, ale čistě uživatelsky....je malý, všude mi s ním poradí, dobře se dá zvodotěsnit. A pro mě na počátku bylo dost zásadní že jsem koupil u rcguru, kde mi to pan Jarda hned nastavil. Takže jestli můžu poradit, jestli jsi začátečník, tak přestaň číst a jdi nebo volej tam, protože co Ti tam pomůže a udělá za 20 minut tak tady nevyčteš za 20 let. Je to tady samý blábol, někdo řeší prachy, někdo zkouší, někdo dostal levněji, ale skutečný důvod si myslím, se tady nedozvíš.
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Aky regulator??

ako zaciatocnik sa borim s vecami, ktore rakpavel pekne zhrnul. mam CC01 osadene kitovym reglom TEU101 a pravdepodobne casom pojde na vymenu, tak som tuto temu zacal luskat uz teraz...pochopil som, ze idealne riesenie neexistuje, ale aj tak ma novacik problem, ako sa zorientovat. mozno je naozaj najlepsie vyflaknut sa na dlhe spekulovanie a nechat si poradit niekym, kto da zaruku a v pripade problemu opravy.

Zpět na „Pohony a regulátory“