Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

jinak kdyz to tady procitam tu vasi kritiku tak je fakt ze neco se jim nepovedlo viz navijaky,ale i dalsi kousky jenze capnete se trochu za rypak a zapremyslejte,ne kazda firma at je to tamiya,hpi nebo jine fyrmy vzdy udelaly vse co fungovalo,kdyz jen zavzpominam na dobu kdy jsem jezdil rychle a na zavodech jsem vzdy jezdil mezi nejrychlejsima co bylo za problemy,tak skoda mluvit!jen takovej gigant FG,pokud si nedal celej zadek do alu tak si jen kupoval prevody - jen maly priklad a to byl priklad ktery udelal pruvan penezence!!!!!!
ale abych se vratil k produktum RC4WD tak se podivejte na jakoukoliv expedici a asi se nenajde auto ktere by nejezdilo aspon s jednim jejich produktem pokud to neni zaklad od tamiye......
Hlavne zase se do me neopirejte ze nekoho ochranuju nebo je to tim ze to prodavam,ale jsou v oboru nejvetsi dodavatele na ty nase škarplezi a za ten rok co to delam jsem se naucil znat jejich vyrobky ze vim co je gut a co zase ne.
jen dalsi priklad prodalo se neco kolem 80 jejich radii ktere jsou za hubicku a vyrabej se v cine jako 80% vseho a za tu dobu byla reklamacka jen na 4 prijimace coz neni zase tak spatny.
Co se jim fakt nepovedlo jsou serva a regly,ale zase cena je prizniva i kdyz nejsem zastance tehle levnych veci,radeji zainvestovat jednou do poradnyho a je pak klid.
mozna by nebylo od veci pokud s tim bude souhlasit admin zalozit vlakno s nazvem produkty RC4WD a at tam kazdej napise svuj nazor,ja se rad pridam protoze si o sobe myslim ze nejsem ten obchodnik co za kazdou cenu musi prodat,ale jsem takovej ze chci mit jen spokojene zakazniky a to se doufam dari i kdyz dneska se zavdecit je cim dal tesi 8)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Lee93 píše:Vánoční slevy na měsíc prosinec dát nechceš? :-D


rad bych,ale koupil jsem dalsi pozemek a jeste musim postavit dva baraky takze zadny slevy nebudou,asi nevis kolik dneska stoji cihla a to k tomu potrebujes kolecko,lopatu,hrabe,michacku.............
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Je fakt,že nebýt RC4WD tak bychom byli jak se říká v pérdeli,protože u jiných na výběr rozhodně není.Nechaj si věci zaplatit,to je v pořádku jde o malosériovku,ale leckdy kvalita pokulhává.Osobně jdu raději do osvědčených věcí za rozumnou cenu.
Jak psal Michal,gumy a disky dělají suprový.

Co se týče V8, tak leda mít zbytečný prašule a udělat si fajnovou káru na posekanej trávník. :lol:

A spalováky mi ani nepřipomínej,to byli sakra drahý dva roky. 8(
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Je, zila se probudil ze zimniho spanku, ze by to bylo tema vanocema. :mrgreen:

Uz davno sem rikal, ze by nekdo jako ty, kdo ma k tem vecem pristup, o tom moh taky neco napsat. Co treba premerit vsechny napravy a dat sem info...

Jinak s tema vecma to tak proste je no, akorat v urcity cenovy hladine by clovek ocekaval kvalitu i u nekterych produktu, u kterych bohuzel neni.

A vubec kde mas defa 110 ?
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

zila70 píše:rad bych,ale koupil jsem dalsi pozemek a jeste musim postavit dva baraky takze zadny slevy nebudou,asi nevis kolik dneska stoji cihla a to k tomu potrebujes kolecko,lopatu,hrabe,michacku.............


Vím, studuju stavební průmyslovku :-)

cores píše:A spalováky mi ani nepřipomínej,to byli sakra drahý dva roky.


Njn, nechceš taky přejít na Brushless? :-D Dneska jsem objednal novej regl :-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

:tleskam:
Naposledy upravil(a) zila70 dne 07.12.2009 20:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

no musel jsem si trochu usporadat zivot a skoupit par pozemku okolo me a ted je vse ready a jsem zpet :tleskam:

jinak samozrejme souhlasim s vama objema,ale protoze jste zkuseni a vite o cem mluvite.

ale kdyz ono je to nekdy tezky a co se tyce maloseriovek je to uplne katastrofa,ja to vidim ted na te kastli D-110 zaprve je to vse na koleni a to se vse prodrazuje protoze jak je nam vsem znamo kazdej chce jist a pit,ze vzduchu to nejde :) vzdyt jen aby vznikl model kterej bude vypadat se muselo rozrezat 3 klasicke boudy.

treba me minule prekvapilo ze rc4wd zlevnilo Yoty o 10babek to je prijemny kdyz s tema napravam nikdy nebyl problem a jsou fakt asi v zebricku naprav to nejlepsi co existuje a samozrejme i nejhezci pro nase projekty.

jinak D-110 by fakt uz mela byt brzo,fse je jen se dodelava ta bouda.je to forma jako krava :)
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

zila70 píše:...az jsem se teda rozhodnul pro dalsiho mexe v rade a vyuziti pro karoserii chevyho blazera co se snad nekdy povede udelat.takze kapota bude oteviraci aby byl pristup k V8 a mohl se vymenit treba olej,bude to takovej fajnovej model z 6mm saskem ze zeleza s povrchovou upravou,zachovam listova pera i kdyz jsem zastance 3-4linku,napravy samozrejme Yoty a zase pouziju vse co je od soudruhu z RC4WD funkcni,vyzkousene a bez zavad jako je na mexu-I a II.Tim ze pouiji listy tak zachovam to vase scale a hlavne vaha celeho modelu bude tak kolem 5-6kg coz listum prospeje(doufam ze to vydrzej) :roll: ........Jo a cena no tak pri prvnich propoctech neco kolem 30litru,ale to si myslim ze porad jeste jde oproti nemeckemu Jeep Cherokee co vychazi asi na 36litru.


Přesně to jsem říkal, Blazer je ideální na leštěnku s motorem, rozvodovku uprostřed, listy, vnitřní rám, pevnostní nárazníky z oceli a tak dál... Otevírací kapota, sundavací bouda, vyndavací dveře... Jo jo, už to jasně vidím :twisted:
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

doufám že na jednom z pozemků uděláš dráhu pro off-roady 8)
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

aushaus píše:doufám že na jednom z pozemků uděláš dráhu pro off-roady 8)

má pravdu ten chlapec...vybudovat parkůrek s různejma povrchama, vodníma tokama a občerstvením...co? takovej Modelex Park...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

aushaus píše:doufám že na jednom z pozemků uděláš dráhu pro off-roady 8)

si pis bude tam prerostla offroad skalka jak vysita :wink:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Harry píše:
zila70 píše:...az jsem se teda rozhodnul pro dalsiho mexe v rade a vyuziti pro karoserii chevyho blazera co se snad nekdy povede udelat.takze kapota bude oteviraci aby byl pristup k V8 a mohl se vymenit treba olej,bude to takovej fajnovej model z 6mm saskem ze zeleza s povrchovou upravou,zachovam listova pera i kdyz jsem zastance 3-4linku,napravy samozrejme Yoty a zase pouziju vse co je od soudruhu z RC4WD funkcni,vyzkousene a bez zavad jako je na mexu-I a II.Tim ze pouiji listy tak zachovam to vase scale a hlavne vaha celeho modelu bude tak kolem 5-6kg coz listum prospeje(doufam ze to vydrzej) :roll: ........Jo a cena no tak pri prvnich propoctech neco kolem 30litru,ale to si myslim ze porad jeste jde oproti nemeckemu Jeep Cherokee co vychazi asi na 36litru.


Přesně to jsem říkal, Blazer je ideální na leštěnku s motorem, rozvodovku uprostřed, listy, vnitřní rám, pevnostní nárazníky z oceli a tak dál... Otevírací kapota, sundavací bouda, vyndavací dveře... Jo jo, už to jasně vidím :twisted:


taky mam takove sny,ale nejlepsi je, si je plnit :idea:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprasol píše:
aushaus píše:doufám že na jednom z pozemků uděláš dráhu pro off-roady 8)

má pravdu ten chlapec...vybudovat parkůrek s různejma povrchama, vodníma tokama a občerstvením...co? takovej Modelex Park...


a dalsi ze snu,ktere se daj splnit :tleskam:
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

zila70 píše:taky mam takove sny,ale nejlepsi je, si je plnit :idea:


Však ano, a vovvvo vvvo tom to přeci je, no né? Pár snů už jsem si splnil - a zrovna v tomhle vůbec nevidím problém :wink:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Harry píše:
zila70 píše:taky mam takove sny,ale nejlepsi je, si je plnit :idea:


Však ano, a vovvvo vvvo tom to přeci je, no né? Pár snů už jsem si splnil - a zrovna v tomhle vůbec nevidím problém :wink:


neboj tenhle se ti taky splni,uz zacni setrit 8)

Zpět na „Pohony a regulátory“