Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

pří záběru vypne regler

měl jsem starou 27mhz vysílačku teď jsem ji nahradil novou AX3 a přijímač od Fly sky. Po zapnutí spárováno po roviuně auto jezdí vše O.K. ale když motor jde do záběru třeba když chci pomalu přejet svoji botu tak auto zastaví Ledka na regleru zhasne a motor přestane jet. Po chvíli ledka se zase rožne a auto chce popojet. Když ale má jít do záběru tak opět vypadne.. Regler je starý ale s předchozím přijímačem to nedělalo. Mám už doma novej od Dsysu ale zatím ho nemám složenej a nechce se mi to na rychlo dávat do kupy nevíte někdo čím by to mohlo být?
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: pří záběru vypne regler

S velkou pravděpodobností je to tím, že při tom velkém záběru začne regulátorem protékat natolik velký proud, že se rychle zahřeje a vypne tepelná ( a nebo proudová ) pojistka. Po vychladnutí je reglec opět připravený na jízdu po rovině nebo v méně náročném terénu, ale jakmile se prudce zvýší odběr, tak opět vypne.
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: pří záběru vypne regler

Bylo to prostější než sem myslel.. Než jsem přišel z práce včera a dnes tak malej řádil doma s autíčkem. což jsem nevěděl a byla prostě šluslá baterka :-D OMG
náhoda jako blbec. takže vše je o.k. a omlouvám se za poplašnou zprávu... :CIAO:
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: pří záběru vypne regler

:-D Některé věci by se měly před dětma zamykat. Jako třeba zbraně, autíčka a tak. :-D
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: pří záběru vypne regler

Ming píše::-D Některé věci by se měly před dětma zamykat. Jako třeba zbraně, autíčka a tak. :-D

No autíčko je koupeno pro něj i když ho podle papíru jéža přinesl nám oběma.. Ale už teď vím že budu muset koupit druhý. Tentokrát asi Axíka. Přeci jen je to lepší na průjezd. Aíka pak dostane malej a já si nechám CCčko. Oželím průjezd terénem na úkor reality. :OK:
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: pří záběru vypne regler

No ony budou nějaký narozky nebo tak, maximálně další jéža. Neboj, dočkáš se (když budeš hodnej). :-D
(taky plánuju nějaký Pážo na CC-čku v kitu do rodiny)
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W

Zpět na „Pohony a regulátory“