Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Beadlock (losi)

Mám pneu Losi Rock basher na origo Pajero diskách. Pneu jsem tam jen bodově přilepil vteřiňákem. A po ježdění v Troji v potoce nastal problém s vodou v kolech a "nacucanejma" vložkama. Tak hledám řešení. Nechce se mi pneu lepit po celým obvodu-to už je nesundám nikdy.
Tak mě napadly beadlock disky. Sice se mi to moc nelíbí vzhledově, ale funkčnost by zvítězila.

-obecně beadlocky-utěsní pneu tak, že tam neteče?

tyhle disky:
http://www.mz-racing.net/p3646-losb1470 ... e-1-9-2ks/

-jsou to opravdu beadlock disky? na Liquidrc.com k nim píše poznámku " beadlock LOOK" takže opravdu se tam pneu nemusí lepit?

-co jejich kvalita? Předpokládám, že za tu cenu to je celoplast-což nevadí, ale...Vydrží šroubky něco? Neplánuju je rozebírat každý týden, ale občasný vyčištění nebude na škodu.


Díky za rady. Případně uvítám jakýkoliv jiný postřeh k beadlockům obecně.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Muj prispevek se netyka beadlocku takze trosku OT. Taky sem resil tenhle problem ale nakonec sem se rozhodl ze tam vodu klidne necham natect, ona funguje jako supr zavazi.. :-D Jedno kolo pak vazi kolem 150 gramu coz je fajn.. Doma to vyzdimam do vany a na pristi expe kde je voda si "naberu" novy zavazi.. pripadne nevyzdimam a necham to tam do dalsi expe.. (pro pripad ze by se nenasla louze.. ) :-D
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Nemam je, ale podle foto tipuju ze jde opravdu jen o beadlock look a ne opravdove beadlocky.

Co se tyka utesneni, opet to bude jak ktere. Ja mam plechace od RC4WD, a ty gumu fakt uzavrou ze uvnitr neni ani po x mesicich provozovani ani kapka.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

mám je a sou to fakt jenom jako beadlocky...ty kroužky sou sice na šroubky, ale gumu nedržej...je třeba ji lepit...

nicméně sem na rccrawler našel návod, jak z nich udělat funkční beadlocky...stačí sehna trubku s vnitřním průměrem takovym, aby se do ni vešlo kolo bez kroužků, uříznout z ní kousek širokej jako kolo bez kroužků (zhruba, je to potřeba vyzkoušet) a pak to funguje...bead(límec) gmy se dá mezi disk a trubku a ten kroužek gumu jakoby k tý trubce domáčkne...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky za rady.

Tak to zatím nechám tak jak to je a budu ždímat jako Kuba :-D
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz

Zpět na „Kola a pneu“