Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

co nejvetsi, nejsirsi a nejmekci :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

A ideálně traktorovej vzorek. Třeba Flashpointy. http://www.eshop-rychle.cz/fotky589/fot ... int1_9.jpg
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Mudslingery prej taky nejsou špatný,sice je mám, ale ve sněhu jsem s nima zatim nejel...
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, já taky zatím marně vybírám jak pneumatiky, tak disky. Mám omezený výběr, protože se mi do podběhů vlezou jen pneumatiky do prům. 90mm (origo Tamiya). Měl jsem původně vybrané Rock Crushery 1.55, ale ty mají větší průměr. Jsou na trhu nějaké trochu scale k Defendrovi kromě Dirt Grabberů 1.55? Taky by se mi líbily disky Landies- plecháče, ale ty se asi v 1.55 nedělají, že? Poradíte, jaké disky by se hodily? Mně se líbí tyto
http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop/25-1-Disky-1-55-a-1-9-Wheels/0/5/352-Stamped-Steel-1-55-Stock-White-Beadlock. Nějaké jiné??? Mám ale trochu obavu po přečtení linku o problémech s beadlocky, abych nekoupil blbě. Dík
Obrázek
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Jestli ti to nejak pomuze tak mudy jezdim a spokojenost a hlavne ve snehu a bahnu . 8)
Petr
Hilux, Mex šasí, 4link, HL nápravy,Futaba 2,4 GHz, NOVAK regl...
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Já mám na Pajeru Mud Slingery a kamarád na F350 HL Rock Creepers a když někde jezdíme tak není poznat rozdíl v gumách, obě projede tak nějak stejně, do bláta jsou lepší ty Slingery, ale zase třeba na pískovci mi přijdou lepší ty Creepersy.
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

A já se tak těšil že mi doporučíte ty SDI. :OHNO:

Ne, dělám si prdel, za názory děkuju, nicméně po konzultacích s fotkama a videama jsem se právě Mud Slingery rozhod vyřadit, úplně mi nesedí vizuelně.

Takže ve hře SDI a Creepers.
Pletu se, nebo jsou Creepers vzorkově podobný Flat Ironům? Na první pohled myslím, když na autě budou Creepery tak rezerva Flat nebude mlátit do očí, ne?
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

já bych ty slingery uplně nezavrhoval...podívej se jak je měl Leprasol ostříhaný na Merglu, hodně jim to pomohlo a na vlastnostech neubralo....
Obrázek
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
dusprd
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec

Udělej si vejlet do JH a Standa má ty Rock Crepers na 110. Kromě toho, že jsou super na koukání tak i jedou
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

Do Hradce se v nejbližší době nechystám, nehledě na to že obluda zase dezertovala od expe, čímž mě lehce rozladila.
A vůbec, jak to říkala naše babička, když si nemůžeš vybrat jestli jedno nebo druhý, kup oboje. Takže SDI i Creepers a pak se uvidí. :SUPER:
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Rock Creepers mám na Pajere, a sú to bombové gumy... Aj výzorom, aj záberom... Na snehu skončia až keď auto ostane na podvozku...
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Prosim vás které nevíte náhodou které mají nejlepší jízdní vlastnosti. Rock Stompers 1.55 Obrázek
Rok Lox Obrázek
Out Croppers Obrázek
A Pak jako záložně Tomahawk Obrázek
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
PeeT156
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 26.03.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

ja jezdim s rok loxama nemužu si stěžovat vyjedou skoro vše, i na zimu jsou supr :-) je dobré že jsou vysoké ale zase pozor k některým autům moc nejdou skrz svou velikost

Zpět na „Kola a pneu“