Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: závaží do kol

po ježdění kola vymačkej a vyždímej co půjde. a co nepůjde ti tam zůstane jak závaží do příštího ježdění. aspoň máš auto o kousek težší a líp ti drží stabilitu :wink:
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
niio
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 09.09.2012 20:54

Re: závaží do kol

no ja som kolesa zalepil tak, ze tam nie je ani skulinka, kadial by sa dali vyzmykat :) teda nejaka dierka tam musi byt, ked sa mi tam dostala voda, ale ked ich chcem vyzmykat, tak po stlaceni ostanu splasnute (blby atmosfericky tlak :mrgreen: ). Pneu mate zalepene iba bodovo?
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: závaží do kol

Ja teda nevím ale když jsem byl přezout velký auto tak jsem se toho mechanika zeptal zdali ty použité vyhazuje? Zeptal se proč? odpověď byla snadná :-) : mám model auta 1:10 a potřebuju ho dovážit oba jsme se zasmáli pak jsem mu řekl že to myslím vážně a on se znova zasmál vzal krabičku od čehosi nabral hrst použitých závažíček a řekl že by to rád viděl což nebyl problém mu slíbit a bylo to.
Ono se vážně stačí jen zeptat a pokud pojedeš autem možná by neškodilo vzít model a požádat mechanika o vyvážení určitě se zasmějete a když uvidí jak to jezdí dá ti závaží kolk budeš potřebovat.
V každém případě ostudu si tím rozhodně neuděláš.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: závaží do kol

Bandolik píše:mám model auta 1:10 a potřebuju ho dovážit

Ty to s tou Tvou medvědí rodinou v autě ani nemusíš dovažovat. :-D
niio
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 09.09.2012 20:54

Re: závaží do kol

ja som dal do kolies olovene zavazia za 10eur od bibo78. teraz ma jedno koleso cca 160g. je to velmi citit pri prejazde terenom. tam kde auto s povodnou upravou a vahou uz ostane hrabat na mieste, tak po dovazeni a znizeni taziska je auto schopne bez problemov vyjst a este aj potlacit to zapadnute pred sebou ;-)

Zpět na „Kola a pneu“