vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

RC4WD PNEU

tak mi došly, paradox je, že na origo modelu byli 2,2 pneu- koupil jsem nove od 3 raceing - byli o cca 0,8 cm vetsi. ALE to je NIC proti 2,2 od RC 4WD - oproti tamiya origo jsou větší o 1,5 cm .

ALE design gum je naprosto úžasnej.

jinak ta firma je naprosto boží - mám od nich dva navijáky - ani jeden nefungoval, složil jsem si tedy jeden funkční a zbytek reklamoval. Poslat zpět však chtějí oba - to je prostě banda magorů. To že je v kýblu jedna převodovka (tu už jsem si koupil - protože je to rychlejší a stojí pár dolarů) a jeden motor , který bych si taky koupil, ale oni ho stáhli z nabídky je nezajímá. na argument - pošlete jeden motor já si to složím prostě neslyší.

ach jo.

nicméně z gum mám radost i když jsou velký a na velikost hubený , ale nevadí !!!!
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Vased: Oni delaji prave celkem velkej sortiment velikosti gum na 1.9 i 2.2 disky, chce to koukat do popisku, abys vedel co ti prijde. Neplati ze kazda 2.2 guma je stejne velka, akorat maj stejnej vnitrni prumer.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

no jsou pěkný a tak se holt bude pilovat - stejně už mě ta bouda nudila.

jde o to že v kombinaci s portálama už je to prostě vysoký jak horská koza
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

zase to ber tak ze na expedici muzes majitele CC01 prejizdet misto predjizdet :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

to je pravda - treba ten vrchol ještědu jsem si užil maximálně a pro CC už to nebylo ono.

vše má své pro i proti.

nicméně kdo má jaké zkušenosti s gumama od této firmy ?

já ted pořídil Rock stomper a disky s integrovaným závažím ( už mě nebavilo motat cím) tak čekám až se venku svezu
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak zrovna s rock stomperama v 1.9 jsem moc spokojen nebyl, pac tehdy jeste pouzivaly dost tvrdou smes, ale mozna uz dneska lejou z ty samy co ostatni pneu. Todle bylo jeste v dobe kdy v 1.9 existovalo vyjma tamiyackejch jen SDI trail doctor, RC4WD mudslinger a prave ty Rockstompery. Zadnej vyber.

Pak jsem mel Prowlery. Super design, paradne vypadaly na defiku, fungovaly super na sutrech, ale diky velky plose uz hure na sypkym podkladu.

Ted mam na defovi Trailbusters a zatim jsem z nich nadsen, nejen ze se na defa presne hodi, ale smes je idealni, vzorek taktez a diky vetsimu prumeru mam vice mista pod diferakem a je to hodne znat. Vrchni usek na jestedu jsem si taky maximalne uzival.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

meli je ve dvou variantach a ja vzal ty mekci - doma jezdi pekne - tak uvidim venku.

jsem zacatecnik ale ty tamiya puky me nejak nenadchly tak jsem hledal neco jinyho
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty mas vyhodu ze s 2.2 muzes nasadit klasika crawlerovsky kola. MikeP by urco poradil co do funkcnosti takovych pneu.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

uprimě mě docela bavi hledat si ten ideal sam - i když to teda stoji balik. je to stejny jako stavět si sám 1:1. vychytáváš a vychytáváš dokud to prostě nefunguje a o tom to je
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja jdu na to stejne, mam ted doma balik ruznejch pruzin, nez sem nasel ty ideal na defendera :D
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

deekay píše:Ty mas vyhodu ze s 2.2 muzes nasadit klasika crawlerovsky kola. MikeP by urco poradil co do funkcnosti takovych pneu.


To je jasny aktualne jedou Leopardy od Panthera :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
rskedar
Nově příchozí
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: RC4WD PNEU

vased píše:tak mi došly, paradox je, že na origo modelu byli 2,2 pneu- koupil jsem nove od 3 raceing - byli o cca 0,8 cm vetsi. ALE to je NIC proti 2,2 od RC 4WD - oproti tamiya origo jsou větší o 1,5 cm .


a o jakých gumách je tu řeč? nějak jsem nepochytil typ
Rubicon CREEPER
SAVAGE FLUX XL HP
SAKURA ZERO S
LRP S10TCR
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC4WD PNEU

rskedar píše:
vased píše:tak mi došly, paradox je, že na origo modelu byli 2,2 pneu- koupil jsem nove od 3 raceing - byli o cca 0,8 cm vetsi. ALE to je NIC proti 2,2 od RC 4WD - oproti tamiya origo jsou větší o 1,5 cm .


a o jakých gumách je tu řeč? nějak jsem nepochytil typ


2.2 Rock stompers od RC4WD
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

jsem rád, že nejsem jedinej magor. - mám tu takovou spešl krabici , kde jsou jen díly na 2x CR tak jen pro pobaveni (postavena auta jsou vedle tohle je zaloho nebo omyl v nakupu)

- pružiny : 16 ks
- pneu a disky - 12 ks
- kardany 4 ks
- různých plastový dílů - 1x 30 litrů pytel
- 8x tlumič
..
.
.
.


atd atd - asi tak minimálně jedna dovolená all inclusive pěkně v teple, ale hraju si a nezlobím
:tleskam:
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

Re: RC4WD PNEU

deekay píše:
rskedar píše:
vased píše:tak mi došly, paradox je, že na origo modelu byli 2,2 pneu- koupil jsem nove od 3 raceing - byli o cca 0,8 cm vetsi. ALE to je NIC proti 2,2 od RC 4WD - oproti tamiya origo jsou větší o 1,5 cm .


a o jakých gumách je tu řeč? nějak jsem nepochytil typ


2.2 Rock stompers od RC4WD



varianta SOFT

nicméně téma bylo myšlené na všechny od nich - kdo má jakou zkušenost

Zpět na „Kola a pneu“