Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Vlastní nápravy

tak som nasiel tie napravy od RC4WD:
https://www.google.sk/search?q=axles+worminator&espv=2&biw=1280&bih=906&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjSovWAtqjQAhXhK8AKHcsSCYkQ7AkIOQ&dpr=1
Uz ich nevyrabaju. trebalo by zistit, co bolo na nich zle.
Uhol poloosy tam nie je az taky brutalny.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vlastní nápravy

Měl jsem je doma půjčené, jejich tvar a světlá výška mě uchvátily, ale nikdy jsem s něma nejezdil. Pár kluků to používalo na truck trialu, ale masově se to nikdy nerozšířilo, ale ten tvar je cesta správným směrem. Osobně to pro mě mělo hodně slabý rejd a bylo by komplikované ho zvětšovat, respektive by mi bylo líto do toho nějak řezat a pilovat. Životnost nemůžu nijak vyjádřit, ale mělo to šnekový převod ve dvou variantách - 25 a 40:1.

http://rcswine.rajce.idnes.cz/Worminator/


Těžko říct, jaká bude tady životnost onroadových CVDček na autě +3kg, které bude jezdit v bahně, na kořenech, po šutrech, na skalách ... to se musí prostě vyzkoušet. Než LRP a Himoto, tak bych šel asi spíš cestou Xraye, který je etalonem kvality v onroadech. Kamarád měl kdysi zakázkové kardanové cvd do xraye, to by mohla být cesta, ale samozřejmě by to navyšovalo cenu. No až to někdo otestuje, tak se můžem bavit dál.

Více máš v SZ Jirko.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Supiluliumas
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 02.02.2011 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Vlastní nápravy

A mě se právě zdá, že kluci říkali že problém byl ten šnek. Dával moc velký krut.
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vlastní nápravy

Worminátory používaj kluci v RCTT a v pohodě, je teda pravda že nejsou od RC4WD, ale jsou dělané u nás.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „Nápravy, převodovky a jejich části“