Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Zadní náprava cc-01

Zdarec všichni .... jelikož na mém ccčku už není zadní diff v nejlepším stavu, začala mi vrtat hlavou myšlenka vyměnit celou zadní nápravu za úplně jinou. sehnat něco stejně širokého by asi nebylo to nejhorší, ale došlo mi že asi budou mít jiný převodový poměr ..... takže když bych na ccčko dal do zadu nápravu třeba z high-lifta tak by se zadní kola točily jinak rychle než přední, nebo ne ?? a to by asi převodům moc dobře nedělalo ... řešil už tohle někdo ?? viděli jste ccčko s jinou zadní nápravou ?? co si o tom myslíte ?? budu rád za každou poznámku :wink:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Co ti odchází? Pouzdro (plastový výlisek) nebo převody? Vše se dá koupit nové.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Já vím že se to dá koupit nové .... ale mi jde o to ho vyměnit celý za něco co vypadá líp a je spolehlivější :wink:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

-Kage- píše:Já vím že se to dá koupit nové .... ale mi jde o to ho vyměnit celý za něco co vypadá líp a je spolehlivější :wink:


No já si zase myslím, že zadní náprava je asi to co na CC-01 vypadá nejlépe a nespolehlivá tedy není. Chce to zapečetit šrouby v diffu a pořádně stáhnout skořepinu a je to eňoňůňo :lol:

Obrázek

P.S. ty samolepky už tam nejsou :lol:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Zkoušel jsem to kombinovat s hiluxe, ale rozdíl v otáčkách je dost velký, novou pořídíš opravdu za pár kaček...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

myslím že na cc-01 by šla kovová t-rex 44, nebo kit na cc-01 od rc channel
Uživatelský avatar
vojtasmisek
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 19.08.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele: WWW

Dusofte, šly ti ty tvoje tlumiče nasadit(na hoře) na ty červené kulové čepy co si k nim dostal v balení?
ArMAX-CC-03 Ultimate (Looong Pajero), DSYS 36 DCRS, RC4WD 35t, Spektrum 2,4 Ghz
-přívěs + RC Zodiac
http://vojtasmisek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No co se týče spolehlivostí tak jsem myslel spíše vyměnit za nějakou celokovovou, která by vypadala realněji .... mi už totiž ten diff v místě původních úchytů linků praskl .... netuším jak, všiml jsem si toho až později .. :roll:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

bflmpsvz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Ano, děkuji milane, ale o tomhle tuning kitu vím už od doby kdy jsem ještě ani ccčko neměl :lol: mluvím jen o zadnim difu ... tenhle by byl sice bomba, ale 4 litry za celou sadu davat nechci :lol:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

vojtasmisek píše:Dusofte, šly ti ty tvoje tlumiče nasadit(na hoře) na ty červené kulové čepy co si k nim dostal v balení?


Dole.
Nahoře se nasazují na ty AL konusy.

Obrázek

Obrázek
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

-Kage- píše:No co se týče spolehlivostí tak jsem myslel spíše vyměnit za nějakou celokovovou, která by vypadala realněji .... mi už totiž ten diff v místě původních úchytů linků praskl .... netuším jak, všiml jsem si toho až později .. :roll:
už sem psal celokovová je od rc channel. Je to jak přední tak zadní náprava za cca 3900kč
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

gyzmo777 píše:
-Kage- píše:No co se týče spolehlivostí tak jsem myslel spíše vyměnit za nějakou celokovovou, která by vypadala realněji .... mi už totiž ten diff v místě původních úchytů linků praskl .... netuším jak, všiml jsem si toho až později .. :roll:
už sem psal celokovová je od rc channel. Je to jak přední tak zadní náprava za cca 3900kč


Kdyby jsi četl tak o 2 příspěvky zpět jsem psal že:

-Kage- píše:Ano, děkuji milane, ale o tomhle tuning kitu vím už od doby kdy jsem ještě ani ccčko neměl :lol: mluvím jen o zadnim difu ... tenhle by byl sice bomba, ale 4 litry za celou sadu davat nechci :lol:


stane se :wink:

Zpět na „Nápravy, převodovky a jejich části“