Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

proto ten druhý odkaz mám doma jeden traxxas a je fakt bytelný objednal jsem ho omylem od tě doby si dávám bacha na díru.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Jáká tam je ďurka, 5mm? Oni bohužel nepíšou všude specifikace, takže asi napíšu dotaz, snad se ozvou.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

jj 5 mm a modul 0,8 a je to fakt kvalitní ocel
Uživatelský avatar
manek100
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 27.10.2011 0:00
Bydliště: Křemže

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Nějaké ocelové pastorky mají i na hobbykingu, některé mají i s dírou 5mm a modul 1, nebo modul 0,8 (32 pitch)
Uživatelský avatar
Sisma
Nově příchozí
Příspěvky: 65
Registrován: 16.06.2010 0:00
Bydliště: Praha-východ

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

No, já rozhodně min jednu rozvodovku od Notyra plánoval. Vypadaly dobře... To mě docela mrzí, že s tim končí. Měli zajímavou variabilitu - DIG, DOT atd.. Já jsem třeba jeden z těch, co si za kvalitu nějakou tu kačku připlatí.. Pro mě by bylo fajn , kdyby byl na rozvodovce systém možnosti jednoduchýho přidělání vývodu navíc- na 6*6 popř na obě strany na 8*8..
Jinak se přiklánim k mod1 -už z důvodu možnosti použití na větších a těžších modelech - náklaďáky v desetině..
T813 Kolos trucktrial
T815 Dakar Azevedo
Ford F 150 CC-01

Hilux (tamyia HL, Brushless, 2,4GHz)
Tatra T810
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

jeste me napadla moznost vzit nejakou rozvodovku treba tu T1 a udelat pro ni novy strivka... jako takovej upgrade...jestli teda neni spatnej i ten obal...nikdy sem ji v ruce nemel...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Stiifii, ty jsi borec, tak o stránku dříve píšeš, že rozvodovka, by mohla stát tak 1 000,- že za dva už by to bylo drahý a pak přijdeš s nápadem, koupit za 1 200,- T1 a za dalších pár stovek vyměnit střeva, aby aspoň za něco stála :-D T1 má jiný modul, řekl bych tak odhadem 0,7-08, takže bych tam musel dát samozřejmě ty samý kolečka a to není v našem plánu, jak jsme se zde shodli, zůstaneme na modulu 1.
Problém na T1 nejsou ani tak ozubená kola, jako spíš hřidelky, do kterých jsou udělaný otvory, takže to v tom místě praská a dál špatná osová vzdálenost, mezi ozubenými koly, tím mají zbytečně vůli, dochází k rychlejšímu opotřebení a může časem dojít k celkovému zničení ozubení.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Sisma píše:No, já rozhodně min jednu rozvodovku od Notyra plánoval. Vypadaly dobře... To mě docela mrzí, že s tim končí. Měli zajímavou variabilitu - DIG, DOT atd.. Já jsem třeba jeden z těch, co si za kvalitu nějakou tu kačku připlatí.. Pro mě by bylo fajn , kdyby byl na rozvodovce systém možnosti jednoduchýho přidělání vývodu navíc- na 6*6 popř na obě strany na 8*8..
Jinak se přiklánim k mod1 -už z důvodu možnosti použití na větších a těžších modelech - náklaďáky v desetině..

Možná časem, ale teď bych se držel na začátek té jednoduché rozvodovky. Důležitá by byla pro mě kvalita a odbyt, pokud si ji koupí za rok pět-deset lidí, tak to nemá ani cenu dělat.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Dekuju vim ze sem borec :wink: ....Nerekl sem koupit T1 a koupit novej vnitrek......T1cek jezdi hodne a kdyz odejdou majitele by si radi koupili novy lepsi strivka... a co vic ikdyz neodejdou tak treba jen pro zmenseni vuli nebo lepsi pocit by si je koupili.... delej jak myslis...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Spíš udělej říditelnou uzávěrku do náprav axial a lidi ti utrhnou ruce.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

trham prvni :YOP:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
vojtasmisek
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 19.08.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Stiifiiho nápád mi připadá dobrý. Hodně lidí už nějakou dobu jezdí T1 a mají vychechlané vnitřnosti. A myslím si, že by ocenili kdyby si mohli koupit jen právě ty vnitřnosti. Já jezdím T1 už 2 roky a zub času se ní projevil. Nemám problém s praskáním výstupních hřídelí, ale spíš se spojením hřídelí a samotných ozubených kol. (Mám na mysli ten půlkruh v ozubeném kole, který má obrovskou vůli.) Prostě udělat takový upgrade set, kteý by obsahoval 2 ozubená kola, 3 hřídele. (Případně i 4 ložiska.) Alespoň já jako majitel T1 bych to tak určitě vyřešil, na co kupovat celou rozvodovku, když špatný je jenom vnitřek.
ArMAX-CC-03 Ultimate (Looong Pajero), DSYS 36 DCRS, RC4WD 35t, Spektrum 2,4 Ghz
-přívěs + RC Zodiac
http://vojtasmisek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Tak nápad to špatný není. Nespletl jsi se při těch počtech, dvě ozubená kola, tři hřídele? Snad dvě. A taky nevím, o kterém půlměsíci s vůli jsi mluvil, je tam vůle mezi zuby, ale o ničem jiném co píšeš nevím. Hřidele jsou napevno spojené s ozubenými koly.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
vojtasmisek
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 19.08.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

No to mě podržte! chcete říct, že mám jiný typ vnitřností než ostatní. Kupoval jsem ji v červenci roku 2010 z RC4WD. Rozeberu ji a hodím sem fotky.
ArMAX-CC-03 Ultimate (Looong Pajero), DSYS 36 DCRS, RC4WD 35t, Spektrum 2,4 Ghz
-přívěs + RC Zodiac
http://vojtasmisek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vlastní rozvodovky Notyro.

Tuhle jsem teď opravoval, tak se koukni, jestli je stejná, jak ta tvá: http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... nsfer-Case
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.

Zpět na „Nápravy, převodovky a jejich části“