Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Viděl si ho někdy in-natura???
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ne, neni ani potreba, na fotkach na videu, vsude mi prijde divny ;)
Pro me ferrari skoncilo tim, ze nahradilo pro me dokonalou F40 modelem F50 a Enzo to uz je u me mimo stupnice :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Souhlas s deekayem.. F40 bylo podle me nejhezci ferrari vsech dob.. pred tremi roky se mi splnil "klukovsky sen" :lol: koupil jsem si ho 1:18, sice od Bburaga, ale za to fungl nove, objevil jsem ho v suvenyrech v jednom zapadlem italskem prusmyku, pres 2000 metru vysoko, za 14 Euro ? No nekup to.. :lol:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Ferrari dělalo tolik krásnejch aut, že určit jedno nejhezčí je myslím si nereálný. Každému se může líbit něco jiného, ale ze všech aut té značky dýchá síla, temperament, taliánskej šmrnc. Měl jsem to štěstí se kouknout do muzea v Maranellu, kde jsou všechny možný modely až po F1 - včetně Enza. Nenutím, že se musí všem líbit. Ale myslím, že každýmu kdo má rád auta, nebo techniku obecně se prostě nemůže nelíbit. Je to fakt maso. Nejhezčí je zezadu - asi konstruktéři více dbali na tu část, kde si ho většina ostatních řidičů víc prohlédne. Ještě se musím přiznat, že zrovna F40 není úplně můj šálek kávičky. Tvarově se mi asi nejvíc líbí F355 F1, 550 Maranello a 360 Modena - tu jsme tam viděli (nějakou našláplou) přes plot na jejich privátním okruhu a byla to paráda parádní!

Říct o Enzu, že je ošklivé je jako kdybych třeba tvrdil, že je Šeredová hnusná, protože s ní asi taky nikdy nebudu nic mít :-)

Divný se někomu zdát asi může. Ale myslim si, že jak tu jsme, bychom se v té "divnosti" všichni rádi aspoň na pravém sedadle svezli...
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Miro a vis ze nesvezli? Enzo mi nerika vskutku VUBEC nic. Me to pride jako koncept, kterej mel zustat konceptem. Kdyz uz na me nejaky Ferrari dychne, tak jsou to starsi rocniky.

A myslim ze srovnavat Seredovou, ktera je proste klasickej prototyp pekny zensky s Enzem, ktery sazi na to ze je jiny neni dobry srovnani. Spis bych Enzo prirovnal k Tereze Maxove. Je vnimana jako TOP, stejne jako Enzo, pritom to rozhodne neni ucebnicova krasavice a me osobne pride dokonce oskliva :mrgreen:

PS: Ma s Enzem i spodobnej nos :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem si tedy také prohlédl ten žebříček a u některých aut se teda dle MÝCH očí pěkně sekli.
Například DeLorean, El Camino nebo Honda Element mě naprosto okouzlili. Honda tak moc, že po spatření na vlastní oči ve Frisku jsem si jí chtěl narvat do kufru a přivézt sebou domů. Jen mi chyběl ten chytrý zmenšovač od profesora Berky z Ružbachu.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

deekay píše:Miro a vis ze nesvezli? Enzo mi nerika vskutku VUBEC nic. Me to pride jako koncept, kterej mel zustat konceptem. Kdyz uz na me nejaky Ferrari dychne, tak jsou to starsi rocniky.

A myslim ze srovnavat Seredovou, ktera je proste klasickej prototyp pekny zensky s Enzem, ktery sazi na to ze je jiny neni dobry srovnani. Spis bych Enzo prirovnal k Tereze Maxove. Je vnimana jako TOP, stejne jako Enzo, pritom to rozhodne neni ucebnicova krasavice a me osobne pride dokonce oskliva :mrgreen:

PS: Ma s Enzem i spodobnej nos :mrgreen:


Já myslim, že bys mluvil jinak kdyby si měl jedno nebo druhý pěkně před sebou... :-D

EDIT: No rypák má pěknej... ale tak si ji nemusíš hned brát Dane :-D
Maxová vím jenom, že je. Musím se zeptat pana Gůgla jak vypadá...
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Miro myslim ze ne :))
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

Mě v Monaku provezli ve Ferrari 360 Spider po tom okruhu. Byl to fakt nářez to zrychlení a tak... Tenkrát jsem si splnil sen

Jo a stálo to 40 Euro

Foto : http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/Ferrari_360_Spider/

Jo a vypadám tam hrozně bylo mi teprve 10 :lol:
Kudy jsem jel, těžko bys šel... (s mým CC-01)

Jiří P. http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/

TA-02 Porshe Cayenne TRANSSYBERIA 2007, CC-01 Pajero Metal top , Ford Bronco 1973 CC-01
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Italové uměj dobře jenom kalhoty a boty :-D

let the flame begin...
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

tenhle vypadá jako bejvalel Brat LEEa 93 http://www.youtube.com/watch?v=PRmZF86X ... re=related
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel

Zpět na „Rámy, podvozky a kastle“