Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Barvy z USA

Zdravím chlapci,
rád bych se Vás zeptal zda li máte někdo podobnou zkušenost jako já.
Včera jsem si vyhlédl na svém oblíbeném shopu TH nějaké spraye na kastle a byl jsem celkem překvapený, když jsem přešel k placení a dostal výzvu, že toto zboží podléhá nějaké třídě A, tudíš velmi hořlavé a tím pádem to letecky neposílájí.
Tak jsem zkusil A Main Hob... a tady to mají úplně stejné.
Nakonec jsem ji našel na eTamiya a tam mě to pustilo dál, ikdyž je to tam o něco dražší než jinde, ale asi mi stejně nic jiného nezbývá. Zřejmě Čína nemá problém oproti USA.
Můžu se zeptat odkud nakupujete barvy?
Chtěl jsem jí původně koupit u nás, ale bohužel je to takový odstín, který žádný shop v ČR nemá skladem :sad:
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

Zkus ebay :-) zalezi na tom jakou barvu chces, ale je fakt, ze tlakove nadoby s horlavinou jsou v letadle docela problem :-)Kazdopadne kdyz jsem shanel chromovy spray tak jedine od http://www.ckrccrawlers.com/index.php mi ho poslali bez problemu jinak to bylo presne to same "toto zbozi nejde poslat" :-)
SCX-10 Jeep JK
Samodomo Blackfoot / projekt-dodge ram
TB-02
spousta nápadů málo času/peněz
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

O MPM v Myslíkový asi víš, ne? Tam chodím kupovat Tamiya spreje a většinou mají to co potřebuju. Ale je fakt, že nějaký takový ty specialitky (duhový, měňavý,...) co Tamiya dělá jsem tam neviděl...

K tomu posílání... Hong Kong pošta teď třeba nehce posílat ani lipolky... Takže baterky třeba z unitedhobbies.com chodí různýma jinýma poštama, teď co mi došly byly poslany švýcarskou poštou...
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tam jsem volal jako první George :lol:

Zpět na „Dílna a nářadí“