Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Něco mě napadlo : Tak jsem ulomil špičku tenkého čtvercového pilníku vrazil ji tam a vyšrouboval červa.
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Šikula.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
Marty
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 04.03.2010 0:00
Bydliště: Šitbořice

ferdovic: ať žijou imbusáky od Hudyho
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Jj,sláva jim.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

To vám musím dost silně oponovat.Bohužel.

Dost jsem jich zrušil a jeden dokonce na prvním šroubu a bohužel jsem nebyl sám.Nevím jestli vadná série,ale imbus za 2 kila nic moc.
Po koupi titan-nitrid (LOSI) naprostej klid.
Navíc co je modelářský=drahý jako prase.Kvalitní nářadí ve speciálce za lepší peníz.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Jooo imbusky jsou náladovy. Vlastně jiný šrouby ani nepoužívám. M3 s hlavou na 2,5mm imbus jsou uplne v pohode a vydrzeji toho dost. Na me pouzivam bit na vrtacku uz asi 2 roky a snad ani jeden imbus to nevzdal.

M3ky s pulkulovou hlavou s 2mm imbusem jsou uz horsi.. Imbus od hudy to taky vzdal, tak jsem si udelal svuj. Koupil kvalitni Lkovej imbus a urizl ho. Delsi cast jsem chytnul do rukojeti od Hudyho. Nou problemo. Jen imbusy na sroubech jsou jak maslo.

Na 1,5mm imbus hlavy pouzivam normalne Lkovej, ale udelal jsem takovej figl. imbus klic jsou dal do sveraku. spicku jsou sevrel asi 2 mm od kraje a celej ho zatocil jakoby do sroubovice. Takze klic neni rovnej, ale ma tvar zavitu. Tedka cerviky nou problemo.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

ja jsem mnel imbusáky z tesca a nadával jsem na šrouby, že jakej debil je utahoval že se strhávejí, tak jsem je všechny odvrtal,
a kdyš jsem byl nakoupit nové, tak jsem koupil k tomu i obyč. L-kové imbusáky za skoro stejnou cenu a nemám probém, a pak mám ješte sadu Extol Premium a ta je taky v pohode (až na ten nejmenší imbus)

takže se ted už nemám na co stežovat :mrgreen:

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Já mám narex šroubovák na bity a 3 velikosti bitu Tona a s tím dělám všechno ale ty imbusi na šroubech často servu.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Pokud sjedu imbus na hlave šroubu, tak pak vezmu brusku a udělám kotoučkem na hlavě šroubu zářez pro plochej šroubovák. Ten jen tak nesjedeš. Pokud to nejde růčo, tak ráčnu nebo vrtačku s bitem
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Už si musím pořídit tu brusku.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Jde to i růčo pilkou, ale jen na nezapuštěných šroubech a pouze na místech, kde jde s pilou manimulovat. Což jde málokdy.
S bruskou .. nou problémo..
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Ja teda ani nevim jak vypada strzenej imbus mam dva z HL a ty sem teda nikdy nestrhnul . Jenom ten malej sem ohnul :lol:
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

ferdovic píše:i já si pořídil imbusové klíče od Hudy na koncích zakulacené a je to jiná marmeláda. :P


Prosim ta aky je v tom rozdiel? Mne sa prave zda ze, kedze je koniec zagulateny, plocha, ktora je opreta o steny matky (zdnuka), je mensia takze je vacsia sanca, ze sa zodere bud kluc alebo imbus v hlave. Aspon tak si to myslim, napravte ma ak hovotim zle.

Zpět na „Dílna a nářadí“