Uživatelský avatar
Pumpkin
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Prostějov

Mozna me s tim poslete do pekel ale ja bych udelal nejakou desku ze sadry. Sadra pokud vim nehori a spendlik se do ni zapichnout da bez problemu. Stacilo by z neceho vytvorit krabici a do ni naalit treba 3 cm sadry ;-)
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

nad tím jsem taky přemýšlel, ale sádra pod žárem začne dost nepříjemně praskat, takže to asi nebude vhodný
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Jsem na stavárně a z těch stav. materiálu my přijde nejvhodnější asi ten Cetris.. Sádra ti praskne.. Ytong(porobeton) by taky nemusel být špatnej.. Navíc ho seženu na škole snad všude.. :-)

Mě by docela zajímalo co to má ten týpek na videu.. :mrgreen:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Pumpkin
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Prostějov

Ne ze budes rozkradat skolu 8) Mozna by nebylo spatny napsat komentar pod to video a zeptat se :mrgreen:
Uživatelský avatar
monk
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 29.03.2010 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

A co použít tohle? http://internetovy-obchod.msbox.cz/odhl ... dp-172818/ Zapíchnout do toho špendlík půjde...Jen nevim jestli to vydrží takovou teplotu :?:
PeterP
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 13.01.2011 0:00
Bydliště: Bratislava, SK

Asi najlepšia podložka na letovanie (aj plameňom) je tzv. zlatnicka tehla".

http://www.trminek.cz/view.php?nazevclanku=naradi-a-nastroje-01-zlatnicka-cihla&cisloclanku=2007080002

Niektoré druhy majú otvory, do ktorých je možné zapichovať malé kovové hroty (napr. hřebíky).

V zahraničných shopoch na modelárske náradiena toto predávajú špecialne hroty, ktoré pasujú úplne perfektné.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Už používám Ytong, jsem s ním víc než spokojenej :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames

Zpět na „Dílna a nářadí“