Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

milan008 - Z Lidlu, alebo nie? Lebo ja čo mám veci z lidlu, tak som veľmi spokojný... Šrobováky, vypilovačka, pásová brúska, pištolová spájkovačka a veľa veľa iných vecí a všetky fungujú na jednotku.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

milan008 píše:No já tam takhle za "LEVNO" koupil stojen na velkou vrtačku a je na dvě věci, na nic a na ho.no, stojan má vůli jak prase a svěrák rozjetý čelisti, takže levně již nikdy více...

Zrovna ten stojan mi slouží moc dobře - mám v něm upnutou vrtačku s brusným kotoučem a slouží jako čelní bruska. A ten svěráček ( čelisti mám v pořádku - teda jako u toho svěráčku ) beru jako bonus.
Je třeba si uvědomit, že to stálo 4 stovky a nemůžu od toho čekat přesnost jako od stojanu za 2 tisíce.
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Minotaur: Jojo je to ona až na tu krabičku s příslušenstvím- v balení je malá zelená ale to je detail :lol:
Na to že není něco extra tak jsem ji sehnal až na druhý pokus a to už si to taky rozebírali lidi takže zájem si myslim byl.
Jinak je to spíš na to broušení než na nějaký velký řezání-s tím má už trochu problém a nebo jestli to je tím kotoučkem ?? Nevim.Prostě jsem si ji koupil že ji vyzkouším a uvidím zatím jsem s ní moc nepracoval ;-)
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
Deny1988
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 29.09.2011 0:00
Bydliště: Brno city

Tu z Lidlu mám už cca rok a naprostá spokojenost.Za ten peníz bomba :wink:
Dostala mě kvalita zpracování, kvalitní plasty...spadla už i z ponku a pořád dejchá...
Jak bylo řečeno, akce opakují, takže až se vysere, koupím ji znova :mrgreen:
LR Defender D90, SCX 10
světla & regulace DSYS
Graupner Speed 600 8,4V
Spectrum DX5e
https://plus.google.com/photos/104933058381086850444/albums?banner=pwa
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Deny1988 píše:Tu z Lidlu mám už cca rok a naprostá spokojenost.Za ten peníz bomba :wink:
Dostala mě kvalita zpracování, kvalitní plasty...spadla už i z ponku a pořád dejchá...
Jak bylo řečeno, akce opakují, takže až se vysere, koupím ji znova :mrgreen:


U brusky z Lidlu rict dobre zpracovani a kvalita plastu? To asi moc ne, ne? To bych rekl o kvalitni znackovy brusce, ale tyhle levne snad ani v dnesni dobe nemuzou bejt kvalitni ne? Jsou prave levne aby sis ji koupil kdyztak znova kdyz odejde. Ja bych rekl ze kvalitni je Dremel za 4500,- ale zatim jesem si taky koupil v Globusu v akci za 500,- a zatim staci, ale s dremelem by se asi delalo lip, tak kdyztak casem poridim. Ale tezky rict co je nej, kazdymu staci a vyhovuje neco jineho. Podle me na zacatek staci levna aby clovek zjistil co s tim vse je schopen delat. 500,- prece jen je nic proti 4500,- :lol:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Dremela mám a je gut ale švára párá psh s nějakou jepicí za 800 kilo a už toho udělala hodně a furt maká,takže bych se klidně nebál koupit něco za pěto a zkusit to,třeba zrovna bude dobrá :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Předpoklad je, že tohle si koupí kutil, kterej to spustí jednou za čas. Jako řemeslník pracující s něčím denně bych se taky poohlídnul jinde. Jsou věci, který prostě občas potřebujete a pokud to není vyloženě šmejd, který se rozpadne při prvním zapnutí, tak to svoje udělá. Taky mám doma např. stolní brusku za pár šupů, už 16 let šlape.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Tak mi dneska na Dremel 300series už nedali regulovat otáčky a šlo to vubec nebo na plný kotel, a ja ted delám dve auta a potreboval jsem aby to šlo regulovat kvuli vrtani, tak jsem to rozebral, vyčistil, složil, a ted už nejde vubec, teda zapnu ji, a jen vrči jak kdyby ste ji zasekli a drželi pri nejnižších otáčkách
prosim poradte mi co mam udelat aby to šlo, potrebuju to mit na slovenskou expedici ready

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

To vypadá na potento regulaci, to je tak do servisu. Teď jestli je v záruce nebo ne, v servisu by ti měli případně odhadnout cenu opravy, zde se nevyplatí koupit raději novou.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

seru na ni, ješte je v zaruce, tak ji hodim na reklamaci, a co jsem koukal na netu součástky, tak nejsou nejak extra drahé
jen se bojim, zda ji vemou, protože jsem ji už pár krát rozebral, pokud ji vrati neopravenou, že je to moje chyba, tak mam po nich chtit aby mi vypočítali cenu opravy?

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Wolf77
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: 02.06.2010 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Slick7 píše:Když už o tom tady píšete, neměli by jste zájem o vysoce kvalitní mikro frézky do těchhle strojů? Mám značkový Chirana, žádná China, pozůstalost po jednom zubaři.


Hmm, máma byla zubařka a než jsem stačil podědit vybavení, tak nějakej šmejd tu ordinaci vykrad a já utřel.
SCX-10 Honcho
Losi MRC
Losi Micro SCT brushless
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

mohl bych se zeptat, kde kupujete kotoučky do mikrobrusky - ty řezné?
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1754
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Já u Rouska. 3 průměry v balení za cca 109 peněz.
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

jj tam jsem byl... to jsou ty proxxony, že? a někde jinde někdo nebo je to dobrá cena? :)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1754
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Jj, proxxon. Mě se zdá že za 3 kotouče se štopkou to není špatný.

Zpět na „Dílna a nářadí“