Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Chladící boxy COLEMAN

Vyrobeno z foamaluxu,PSH plastu,drátu,tyčky z lízátka a nápis je vyroben z HUDY katalogu.
Obrázek
Obrázek

Zde výroba předešlých kousků
peter

good :D vyzeraju velmy dobre :wink:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Koukáš na datumy u prispevků, na které reaguješ?
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
peter

Lee93 píše:Kouká¹ na datumy u prispevkù, na které reaguje¹?


ano aj ale ja si citam vsetko nie len tie najnovsie :D
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

tím pádem musíš teda psát všude jak je to pěkný atd? Neříkám, že se mi to nelíbí, ale nekomentuju všechno. To co si přečteš a moc se ti nelíbí, tak tam jen napíšeš "přečteno" ?
Obrázek
Dobrý co??
Nic proti tobě nemám, ale komentovat všechno co tu je, to mi přijde dosti....
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Tak to je drsné 8O
peter

odpovedal som v 7 minutach :) je na tom nieco divne zle ???? a ak nic nemas proti mne tak ma nemusis furt kritizovat buzerovat ..... :twisted: :twisted: :twisted: za pochopenie vdaka
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Peter ne jen Leeovi se to tvoje bombardovani zdejsiho fora nezda... to jsi si urcite uz vsiml, nebo ne? Jak se u nas rika... chytremu napovez a hloupeho kopni. Myslim, ze chytrej budes, tak se prosim zkus zamyslet co tak asi vsem zacina lezt na nervy :twisted: :twisted: :twisted: za pochopenie vdaka
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Zpět na „Home made scale parts“