Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jednoduchý držák náhradního kola

Sem se inspiroval nekolika obrazky a vytvořil takovou blbost, ale celkem se povedla. Cely je to z mosazi, jeste cerna barva a bude to dobry.
V kastli je zabudovanej zavit (set screw m3x20) a kolo drzi pomoci matice s pakama.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jednoduchý držák náhradního kola

Snad se MikeP nebude zlobit kdyz navazu v jeho vlakne. V mem pripade jde totiz take o drzak rezervy :wink:
Porad jsem zkoumal jaky kolo by se hodilo na zadek Hummera, ale porad to tam nejak nepaslo at jsem zkousel co jsem zkousel. Tak jsem zapatral na Googlu a zjistil, ze nekterym autum slusi vice box na rezervu. No tak jsem vzal dve umelohmotne pixly, jednu zkratil, druhou vyhodil, obe vicka ponechal a strikl specialni "gumovou" barvou na podvozky. Telo zkracene pixly jsem hodil do stribrne a pak to vsechno spasoval. Box je dokonce funkcni (jde otvirat a dokonce i zavirat) a vejde se do nej kolo co bylo puvodne na Hummerovi kdyz byl jeste mala hracka :-) Nekoho to mozna nenadchne, ale ja jsem s vytvorem spokojen :D Vysledek posudte sami :P
Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Výbornej nápad a úžasná fotka.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

To se ti opravdu povedlo. I ty polepy.
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

To vypadá moc pěkně! A ta fotka mi fakt vyrazila dech! Pán je zřejmě Photoshopák, že? :)
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Jééééééé dekuju chlapi za pochvaly... sem opravdu necekal :wink: Fotka je opravdu upravena ve Photošopáku. Fotil jsem v obejvaku na koberci kterej jde videt dole a pozadi bylo modra stena... no nebylo to ono, tak jsem si trochu pohral a jde videt, ze se povedlo, kdyz se libi. Jsem fakt rad, ze se libi jak napad, tak fotka :D
P.S: ale psssst nikomu to nerikejte ze jsem dal mazlika na koberec. Kola nejsou nejcistejsi... jeeeee ta moje by me asi.... pomooooooc uz me...
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Moc pěkný... ale si se mne neptal na pixlu ale na kolo na rezervu, origo pixlu mám :) .... ale nedám, když si mne tak inspiroval :D
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak todle se povedlo, dobrej napad ;)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

Páni, nejdřív jsem myslel, že je to fotka předlohy :lol: ..Vypadá pěkně, jen je škoda, že se do toho nevejdou kola, který máš na autě.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Opet dekuji za chvalu panove :wink:
milan008: Jj mas pravdu, na "pixlu" jsem se neptal :D , puvodne jsem tam chtel opravdu dat to kolo, ale bylo by tam na oko male. Ale to kolo porad shanim abych ho tam stejne dal. Mel jsem ho pujceny od jednoho kolegy, abych podle toho box udelal :cry:
Papi: No musi tam byt holt jen dojezdove :wink: Nebyl by problem tam dat pixlu ktera by pojmula kola z auta, ale bylo by to tam moc velky a ridic by me asi zastrelil, protoze by nic nevidel skrz zadni okno :D Nejprve jsem tam chtel dat jen samotny kolo (to co je na aute), ale nejak se mi to nelibilo, tak jsem sel radej cestou mensiho odporu a to aby se mi to libilo a bylo to pomerem hezke ke kastli.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Zpět na „Home made scale parts“