Uživatelský avatar
Net
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 08.09.2013 1:45
Bydliště: JBC

Re: jake auto na expedici ?

Mr-Monty píše:Pokud budeš chtít tu střech z phs ti klidně udělám jen za matroš.


chichichichochochochachacha

a vůbec co je to phs ?
Uživatelský avatar
Net
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 08.09.2013 1:45
Bydliště: JBC

Re: jake auto na expedici ?

vitas píše:Jinak známý má na MZtku 8% slevu a chybí pár stovek do 9% tak by se třeba dalo domluvit kdyby si chtěl auto s tama(má ho nejlevnější) ,já bych si taky něco vzal. :OK:


kolik stovek do těch 9% ? :-D
ale stejně, děkuji za nabídku, ale před pár dny mi tu samou udělal i pan-Monty, sice jen 6%
a od té doby o tom uvažuji, v součastnosti mám dvě horký želízka v ohni,
Dingo, složit si to, a jezdit kdo ví kdy :lol:
nebo Wrangler Rubicon a jezdit hned

a taky bych nerad Montyho urazil pro 2% slevy, protože mi tady už moc poradil
no třeba si to přečte a vyjádří se k tomu sám
kupoval bych tam totiž naprosto vše, což je cca 10-12 tis kč takže ta sleva, pokud by byla 9% už je docela velká částka, a co si budeme povídat, peníze si netisknem, že
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: jake auto na expedici ?

No tak je to na tobě.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: jake auto na expedici ?

Já mám tiskárnu kvalitní... :-D
Teď vážně...koupil jsem RTR Rubicona a hned jsem jel na expedici a všichni byli kyky, jak to jede bez jakýhkoliv úprav...
Můj názor : Jdi do RTR a další kus si můžeš pomalu stavět... :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: jake auto na expedici ?

kanaďan píše:Já mám tiskárnu kvalitní... :-D
Teď vážně...koupil jsem RTR Rubicona a hned jsem jel na expedici a všichni byli kyky, jak to jede bez jakýhkoliv úprav...
Můj názor : Jdi do RTR a další kus si můžeš pomalu stavět... :-D


Pod to bych se asi taky podepsal. Ostatně by mě fakt zajímalo, kolik lidí tady zůstalo u prvního auta a hlavně u jedinýho. Teda alespoň z těch, co jsou tu dýl...
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: jake auto na expedici ?

Po očku to tu sleduju. A přihodím pár poznámek:
-100 lidí znamená 101 názorů :-)
-pročti si tohle vlákno : modely-pro-expedice-f28/zacatecnik-konzultace-t6930.html
je to dost dobrý začátečnický vlákno
-chceš-li to s RC myslet trochu vážněji, resp. myslíš že u toho chvíli vydržíš tak jednoznačně kup stavebnici a postav si ji. Návod u všeho je blbuvzdornej. A s křížovým šroubovákem a pár imbusama to bez problémů postavíš. Budeš pak vědět co kde je a budou se ti snáz řešit problémy.
-příště víc rozmysli, kam loupneš svoje vlákno...tady není umístěný zrovna štastně....je tak trochu bokem a ne všichni sem zabrousí a poradí :-)
-úpravy podvozku na jinou kastli se neboj, rady a inspiraci tu najdeš skoro na každou kastli co se vyrábí
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: jake auto na expedici ?

Já bych se taky přidal k názoru koupit stavebnici. Pokud koupíš vše naráz, teda i rc, regulátor, baterky, nabíječku.... tak tě stavba zdrží cca 5 hodin a aspoň si vše ošaháš. Navíc v dingu jsou některé věci, co v RTR nejsou - 2ks držáku 4-linku, kovový unašeč spojky, linky, spojovačky řízení. Máš tu taky možnost volby ostatních komponent, jako je motor, vysílačka (třeba FS GT3b/c se softwarem na 8kanálů). ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Net
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 08.09.2013 1:45
Bydliště: JBC

Re: jake auto na expedici ?

Pedro píše:-příště víc rozmysli, kam loupneš svoje vlákno...tady není umístěný zrovna štastně....je tak trochu bokem a ne všichni sem zabrousí a poradí :-)


prosim tě, já potkal partu snad stovky lidí na ještědu s offroudama který se mi motali pod nohama, večer jsem sedl ke kompu a hledal vo co jako jde, a našel tohle forum, asi zcela náhodou a tak jsem to tady začal číst, po dvou dnech čtení jsem si řekl, že se zeptám na to, na co jsem tady nenašel odpověd, ale ze všech těch názvů a pojmů jsem byl jelen, a jediný čemu jsem rozuměl bylo "ostatní"
tak jsem se zeptal tady, jestli to tady někdo spravuje, tak ať to tedy přesune na vhodnější místo
Naposledy upravil(a) Net dne 12.09.2013 5:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Net
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 08.09.2013 1:45
Bydliště: JBC

Re: jake auto na expedici ?

sMERIn píše:Ostatně by mě fakt zajímalo, kolik lidí tady zůstalo u prvního auta a hlavně u jedinýho. Teda alespoň z těch, co jsou tu dýl...


no tak tomu se chci právě vyhnout, v jeden čas jsem měl v garáži 5 terénáků, co se mi líbilo to jsem si koupil, a pak se to jen hromadilo, a k ničemu, stejně můžu jet jen jedním, tak na co 5 ?
takže neexistuje, že bych si ted něco koupil, a za půl roku kupoval něco dalšího, proto se budu raději týden rozmýšlet a ptát se, a pak si to teprve koupím, a u toho taky zůstanu, maximálně teda ještě ta kastle defíka nebo wranglera, ale to jen v případě, že bych koupil to dingo, pokud to bude rubikon, tak ten už předělávat-zkracovat na defender nebudu a zustanu u něj,
NAPOŘÁD
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: jake auto na expedici ?

gecko-x píše:Já bych se taky přidal k názoru koupit stavebnici. Pokud koupíš vše naráz, teda i rc, regulátor, baterky, nabíječku.... tak tě stavba zdrží cca 5 hodin a aspoň si vše ošaháš. Navíc v dingu jsou některé věci, co v RTR nejsou - 2ks držáku 4-linku, kovový unašeč spojky, linky, spojovačky řízení. Máš tu taky možnost volby ostatních komponent, jako je motor, vysílačka (třeba FS GT3b/c se softwarem na 8kanálů). ;-)

Souhlas. I já si prošel cestou výběru. Nejdříve jsem uvažoval o CC01, pak RTR SCX10 a nakonec vyhrál kit s Dingem. A ty pocity při rozbalování a skládání, boží.
Přijde Ti RTR, sice dáš baterku a jedeš, ale aby ses bál na něco sáhnout když to funguje. U kitu přesně víš na co je kterej šroubek a jak se kam dostat při demontáži a už při stavbě můžeš řešit některé úpravy (umístění baterky, kola resp závaží do nich, 3link na 4link, atd). Navíc si průhlednou lexanku nabarvíš hned podle svého a máš "orginál".
A zmákne to každej průměrně šikovnej člověk a víceméně na koleně. ( no já na stole v obýváku u PC, lakování v kuchyni. :-D )
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: jake auto na expedici ?

Net píše:maximálně teda ještě ta kastle defíka nebo wranglera, ale to jen v případě, že bych koupil to dingo, pokud to bude rubikon, tak ten už předělávat-zkracovat na defender nebudu a zustanu u něj,
NAPOŘÁD

To jsem si taky myslel a už mám doma 4 kastle + tu původní, kterou jsem ještě předělával (byť se nepovažuju za modeláře, spíš za svátečního jezdce) :lol: Jako začátečník jsem byl rád, že mám auto hned připravené k jízdě, ale při údržbě a opravách jsem později uznal, že složit si auto není vůbec marné. Víš, kde co je, jak se tam dostat, jak to vypadá uvnitř, jak to funguje. Jenom co se týká elektroniky, nováček může být ztracený v nabídce regulátorů, motorů, vysílaček ... Takže to chce delší studium zkušeností ostatních a jejich doporučení. Časově jednoznačně náročnější, ale trpělivost se myslím vyplatí.

A raději, než nové RTR, bych vzal nějaké solidní bazarové auto. Tady na fóru na bazaru se objevují i skoro nejeté.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: jake auto na expedici ?

Net píše:no tak tomu se chci právě vyhnout, v jeden čas jsem měl v garáži 5 terénáků, co se mi líbilo to jsem si koupil, a pak se to jen hromadilo, a k ničemu, stejně můžu jet jen jedním, tak na co 5 ?
takže neexistuje, že bych si ted něco koupil, a za půl roku kupoval něco dalšího, proto se budu raději týden rozmýšlet a ptát se, a pak si to teprve koupím, a u toho taky zůstanu, maximálně teda ještě ta kastle defíka nebo wranglera, ale to jen v případě, že bych koupil to dingo, pokud to bude rubikon, tak ten už předělávat-zkracovat na defender nebudu a zustanu u něj,
NAPOŘÁD


Já to mám taky tak,jedno auto a hotovo :-D :-D :-D
Ale to musíš mít buď hodně silnou vůli,nebo si jezdit jen sám,někde stranou.
Já se byl podívat loni na závody v driftech-letos už jsem jedny absolvoval
Pak se při otevření rc parku v Zábřehu tesalo na dráze pět Schort coursů-už trénuju a nějakej závod chcu taky zkusit.O trialu a rallyecrosu ani nemluvě,takže mám doma zatím pět kousků a jeden se chystám stavět.Je to droga a jánemám pevnou vůli :mrgreen:
Tak ti držím pěsti 8)
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: jake auto na expedici ?

Já to mám taky tak,jedno auto a hotovo
Ale to musíš mít buď hodně silnou vůli,nebo si jezdit jen sám,někde stranou.
Já se byl podívat loni na závody v driftech-letos už jsem jedny absolvoval
Pak se při otevření rc parku v Zábřehu tesalo na dráze pět Schort coursů-už trénuju a nějakej závod chcu taky zkusit.O trialu a rallyecrosu ani nemluvě,takže mám doma zatím pět kousků a jeden se chystám stavět.Je to droga a jánemám pevnou vůli
Tak ti držím pěsti


Balů ty jsi tet veřejně přiznal že jsi RC narkoman tedy drogově závislí. :-D co stím hodláš dělat? :-p Pokud nic zvu Tě na expedici Obrany konanou v říjnu start na tesáku nebo na Chvalčově u Říky tam to znáš :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: jake auto na expedici ?

ja jsem taky premyslel pred 2 lety o cc-01 a tak dlouho jsem cetl tady to forum az jsem koupil scx10 honcho rtr ale jeste to stary za 8000 a byl jsm unesenej kluci co tady jezdili meli tamiye a ja jsem proti nim vsechno projel nic se mi na tom neporouchavalo oni furt opravovali tunili aby neco projeli asi za pul roku jsem si zacal shanet psh koupil jsem si malej model defendra a zacal jsem lepit ted uz mame doma axial dingo kit na nem je dalsi kastle defendra a uz si zacinam delat i zahradky a ramy a porad me to bavi no a jsem zvedav co se objevi dalsiho tady je par fotek z mych zacatku http://javk.rajce.idnes.cz/honcho_smoula/ ;-)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: jake auto na expedici ?

Tady máš něco co by mohlo splnit tvé požadavky, jestli je to jak píše nemuselo by to být špatné i když ta kastle mi přijde hodně nesouměrná ale je to defík :-D
http://inzerce.modelbazar.cz/show.php?f ... eder+scx10
Prodám výše uvedený auťák od Axialu s podvozkem SCX10 rozvor Dingo. Z fotek je vidno, že auto má novou netknutou karosérii stříkanou tak aby bylo možné vestavět osvětlení-sloupne se bílá samačka a ejhle čistý plast :-) Podvozek jezdil pouze po zahradě. Kola jsou klasické Beadlocky s Flat Ironama 1,9, které se mi podařilo sehnat a řekl bych, že mu sluší a jsou jako nové. Další vybavení je regulátor Axial AE-2 od Castle Creations, servo Axial AE-3 a rádio 2,4GHz opět Axial. Motor je Crawler 55T HPI. Tyče řízení je v ALU a 4-link taktéž tudíž žádné ztráty díky prohybům obyč plastů. Prosím, model nechci vyměnit za cokoliv jiného ani rozprodávat po kouscích. Upřednostňuji osobní předání nebo dovezu na ose +/- Děčín -Praha. Poštu platím, ale jsem raději pro předchozí varianty. Baterie nejsou součástí !
Cena: 9 490 Kč
tel.: +420777805969, Zdeněk Nedbal
Určitě si vem sebou nějakého modeláře, kdyby se ti líbilo :YOP:

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“