Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: jake auto na expedici ?

Ještě jsem chtěl napsat, že jsou i tací, co po RC autu koupili i velký off, ale ty máš koukám opačný vývoj :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: jake auto na expedici ?

Taky přidám pár bodů.
Zvaž, jestli tě to táhne spíš k extrémnějšímu ježdění, pak je jasná volba Axík a relativně nezničitelná lexanka a to jak v RTR - solidním kompletním základu, s kterým se dá nadlouho vydržet, nebo KIT, když je ti jasné, co přesně do něj chceš a proč. Lehký tuning, třeba změnu rozvoru, zvládneš relativně levně prakticky "na koleně". Vhodných lexanových kastlí je fůra. El. výbava v RTR je poměrně solidní a ani při změnách konfigurace zbylé komponenty nepředstavují vyhozené peníze. To ostatně platí o axialských ND obecně. Kit má víc věcí v kovu a všude, i v plastech, metrické šrouby, což je po pár demontážích proti samořezům v RTR dost velká výhoda.
SCX-10, není desetina, ale je větší (standardní šířka přes kola cca 230 a zúžit jde špatně), takže prakticky ze všech desetinovejch kastlí ti bude koukat půlka kol.
Pokud plánuješ spíš efektní realistické ježdění s parádním autem, chce to zvážit dostupnost kastlí, případně možnosti svépomoci, protože pěkných a běžně dostupných ABS-ek je dost málo a má je kdekdo. S tím souvisí i podvozek s "desetinovým" rozchodem kolem 200mm (CC-01, MEX..), rozšířit se případně dá celkem snadno.
Uživatelský avatar
Net
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 08.09.2013 1:45
Bydliště: JBC

Re: jake auto na expedici ?

maztekk píše: i když ta kastle mi přijde hodně nesouměrná ale je to defík :-D


taky jsem na to už koukal, ale to přední okno je fakt divně nereálný, a pak je to 110, když defík tak jedině 90
nehledě na to, ani nemusim brouzdat po model bazarech, je tu spousta lidí co mi píší sz a sami mi nabízejí co mají doma na prodej :lol:
musím uznat, že některé nabídky mě vážně zajímají a to nejen cenou

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“