Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:...
.....Smyslem našeho ježdění bylo ale něco jiného než závodění .....
..... A všechny tyhle akce si užíváme protože nás to baví. Někdo víc, někdo míň. ......

AMEN!
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:...

Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

...a tak to má byť

ještě, že šéf je rozumnej, spadl mi kámen ze srdce, howgh
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

No tak to je přece jednoduchý klucí! Na co se pinožit za něčím nehmatným.

Vypíše se expedice - přihlášený pošle fotky auta (pokud už není pořadateli známé) a je si vědom rizika, že přejímkou projde nebo neprojde. Šlus, je to jasné.

Vypíše se offroad poježdění - a tady je to volnější, vlastně by mohly i crawleři a ostatní nonscalisti offroudoví. Kromě buggyn, truggyn a echt moster. A aby se to nezvrhlo v závody a masakr, byly by průjezdní kontroly na zvlášť exponovaných místech, aby se projevil i jezdecký um.

Prostě EXPEDICE by byla první liga. Offroad auto + kus modelařiny. S jasnými pravidly pro připuštění modelu a způsobu jízdy.
OPEN OFFROAD - zbytek světa offroadového, který ovšem mezi sebe přijme i prvoligové jezdce. Někde se učit musíme, že?

Tak to vidím já.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

To je vtip? Myslel jsem, že už to Salvatore uzavřel?

Do první ligy bych se tedy nikdy nepřihlásil... stavím si auta protože mne to baví, ne proto aby mi jej někdo schvaloval... to se radši vrátím k té sanitě a traktorům... :sad:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

DUSOFT: Jestli se Milan mýlí a není to vtip, tak nejsi náhodou povoláním gynekolog? Já jen, že hledáš problémy tam, kde ostatní zábavu...
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

I ja si na prvni precteni myslel, ze to psal yanek :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

HMMM. Asi brzy taky neco napisu. :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

tak srozumitelne a cesky: STOP IT AND LOCK
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

salvatore píše:DUSOFT: Jestli se Milan mýlí a není to vtip, tak nejsi náhodou povoláním gynekolog? Já jen, že hledáš problémy tam, kde ostatní zábavu...



:-D :-D
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

milan008 píše:To je vtip? Myslel jsem, že už to Salvatore uzavřel?

Do první ligy bych se tedy nikdy nepřihlásil... stavím si auta protože mne to baví, ne proto aby mi jej někdo schvaloval... to se radši vrátím k té sanitě a traktorům... :sad:


Hele co máš proti traktorúm. :SHIT: :SHIT: :SHIT: Múj mladej je spokojenej. http://www.youtube.com/watch?v=-H-gQKgc8uo
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

:oops:

Nabyl jsem dojmu, že někteří si fakt mysleli, že upravený WK na expedici s nimi nemůže ... a tak jsem si myslel že ať mají co chtějí ... ... ...

Omlouvám se vám za tok mých znavených myšlenek a jsem rád, že tomu tak není a pouze jsem za blba. Já to unesu (když jsem si to uvařil, že?) a hlavně, že se jezdí.
Jo?
Omluvte mě prosím.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

tak dlouho jsem s tím bojoval ale došel jsem ke kompromisu že když zrovna někdo nemá expediční auto a chytne ho to a bude s náma jezdit tak dříve nebo později stejně něco podobného pořídí tak doufám ze to jako kompromis bude stačit :FRIENDS: :OK:
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Co se stalo _?_?

nejsem si tak ouplně jistej , kdo to rozjel ...ale všiml jsem si že právě Dr.DuSoft často auta a jiná udělátka na ně, známkoval čísly jako 1 ....., a jako první jsem měl lehké skeptické stavy , pak se dostavila latentní forma šoku, pak mi došlo kerej oustav to tu začíná připomínat ...- no jo škola je to.
A to jsem i plakal .... já totiž školu rád nemám .. a jsem moc rád že už dlouho ..tam chodit nemusim jelikož už makám. Pak mě napadlo jesi tenhle server někdo nejoinuje ,na svý kalkulačce._??_ No já mam normál klawesnici na notebooku i jako s tou numerologickoastrologickou, ale já vim že kluci kerý znám vědí že se mi ty jejich top bujldy moc líbí a páč tomu moc nerozzumim tak newim jesi třeba dát DEkájovi 1 a Zoresovi 1- nebo jesi jim nemam radši dát stejnou známku oboum ,..no ale, aby si pak nemysleli , že jsem divnej, že mačkam furt stejnej čudlik na kalkulačce.. , no a pak dicky radši nenapíšu nic protože jak jsem říkal, co asi jinýho,by se mi to mohlo , něž přece líbit...
Ale dneska jsem to prolomil a mačkal hodně tlacítek.

Dusofte nic proti Tobě .. stavíš si to moc hezky a je vidět , že něco umíš ..

-a navíc bych si nedovolil bejt drzej dyt to fšichní víme , že salvatore říkal na začátku, at´ se k sobě chováme slušně jako bychom mluvili z očí do očí ..a nestrkali se ve frontě v jidelně ..né-?
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

deekay: jestli si myslíš, že tu máš málo nepřátel, pokračuj..... 8)
Ostatní: nikam nehodlam posílat fotky auta ke schválení, bo za prvé to neumím a za druhé nebudu riskovat, že mi je zachytí antivirus...

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“