Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Tahle diskuze je starší než Praha a další názory jsou naprosto zbytečné. Neřeště to, co už se dávno neřeší!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Havran
Nově příchozí
Příspěvky: 34
Registrován: 13.04.2011 0:00
Bydliště: Žiar nad Hronom

tak takuto vasnivu diskusiu pre nic som snad este nevidel.. kde sa daju najst tie fotky "obludaria", aby to nezainteresovana osoba mohla pochopit, koli comu ste sa tu tak natahovali? ako, na jednu stranu chapem, ze ked sa niekto namaka desiatky hodin na modeli aby sa co najvac podobal originalu a zide sa takychto maniakov na pojazdeni 10, 20, 50.. a medzi nich pride dakdo s lunochodom, tak to nevyzera na fotkach najlepsie.. ale pokial je to auto urcene do terenu, tak nejak celkom nechapem preco by na konci nemohol ist tiez?? vsak je to len expedicia, nie medzinarodny pretek.. malo by tam ist o to, prijemne stravit volny cas v prirode s partiou podobne zmyslajucich ludi, zabavit sa so svojim autom, nie? scale ne-scale, ved je to len hobby predsa
Tu malo byt nieco rozumne, ale nic take mi nenapadlo...
Uživatelský avatar
Zdenda.R
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 16.07.2013 16:18
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co je scale a co ne?

Já osobně si myslím, že každý, kdo byl na nějaký expedici víceméně se sám zařadí do skupinky s podobnýma auty. CC k CC, Wrajt k Wrajtovi, Vatera k Vateře atd.
Důvod je prostý. Každý si sice rád prohlédne i jiné modely, ale hledá inspiraci pro to svoje autíčko a tím pádem chce vidět, jak to jiným podobným autům funguje a jak by to svoje mohl vylepšit.
Osobně si myslím, že expedice jsou pořádány pro zábavu a rozdělení aut bych nechal na tomto přirozeným výběru.
Jiná situace samozřejmě bude, pokud se bude jednat o soutěž, kde se bude hodnotit vzhled a provedení auta.
Co se týče zmíněného obludária, na fotkách, tak to je taky věc názoru. Pokud si k mému krasavci při focení stoupne nějaká obluda, tak alespoň můj krasavec více vynikne ;-) a pokud si nějaký krasavec stoupne k mé obludě, tak alespoň vynikne to moje suprový provedení a funkčnost oproti tuctový leštěnce :-D.
Prostě co člověk, tak to názor. Stačí se podívat na takový Ještěd. Najdou se tam auta od Summitu přes CC a trialový speciály až po dětskou TATRTU a nikdo neměl taky potřebu řešit scale, nebo nějaké kategorie. Prostě vezměte si autíčko, které máte rádi a přijďte se bavit a získávat zkušenosti :FINE:
Tamiya CC-01 Hummer H2
http://harry-4x4.rajce.net
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Co je scale a co ne?

to je divná diskuz.
Přestal jsem jezdit závodit s buggy, protože mně tam srali lidi. Nepříjemní, nepomůžou, neporadí a je tam vidět zášť. To ne expe zatím není. Tak mne Salvatore, aniž by to asi tušil přemluvil ke koupi expedičního auta a v tomto okruhu lidí se mi líbí. Je to pohoda, piplám se s tím svým vehiclem jak to jde a je mi u zadele kdo s čím na expe příjde. Jde o to, že mám radost s každého díla na autě. ( i z blbé antény z drátu) Nemám chuť se setkávat na expe s názorem, že já tam nepatřím, protože můj vehicle není zrovna skejlovej a má blbý pneu. To bych se na to vysr... a to hned. Věřím, že toto se nestane. Salvatore napsal, že kdo přijede na expe s obrovským Traxxasem, tak stejně příští exp bude mít už jiné auto, protože ho to prostě dostane a zjistí, že se bude bavit o stejných nápravách boudě atd. Nikdo nikoho ale nenutí.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Co je scale a co ne?

Kucí, ta diskuze je už čtyři roky mrtvá, zbytečná.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Co je scale a co ne?

milan008 píše:Kucí, ta diskuze je už čtyři roky mrtvá, zbytečná.


;-)

bylo by lepší tu diskuzi úplně smazat.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Co je scale a co ne?

Taky si myslím nebo se to tu začne hádat o blbostech :-D :-D
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“