Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak pánové neblbněte, vždyť jde o zábavu a o radost... já bych tady u nás na střední Moravě bral i ten traktor se sanitou ...
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

samozřejmě pojed taky já měl ten samej problém s dětma taky měli obludu ale postupně jsem jim vysvětlil že musíme mit něco podobného aby jsme jezdili pohromadě :OK:
Uživatelský avatar
STP
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 24.11.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele: WWW

Ježiš, já mám problém opačný, že jim Ježíšek každému nemůže Axiala nadělit už teď, na to prachy fakt nemám :lol:

Ale nechtěl jsem řešit, že mezi vás nemůžeme, dokud budeme mít jenom překuchaného monstera.

Počasí máte na sobotu zajištěný :?:
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

deekay píše:Tak ono je to o tom, jak moc budeme zachazet do detailu. Muzeme to postavit i tak, ze na expedici nemuzu ani ja s defikem, protoze to neni expedicni kara ale challenge autak a tudiz nema vybavu na expe.
o detailech tady nikdo nemluví jde jen o to udržet to trochu v reálné rovině expedic
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

STP píše:Ježiš, já mám problém opačný, že jim Ježíšek každému nemůže Axiala nadělit už teď, na to prachy fakt nemám :lol:

Ale nechtěl jsem řešit, že mezi vás nemůžeme, dokud budeme mít jenom překuchaného monstera.

Počasí máte na sobotu zajištěný :?:
není to dogma mít zrovna scx za jednoho axika máš dvě cc-01 já to měl taky pár úprav a je to super podvozek který vydrží opravdu hodně, s počasím se necháme překvapit, frekvenci uvidíš až na místě ale můžeš se podívat do vlákna frekvence na expedicích kdo tam co má :OK:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

STP píše:
jarmil33 píše:samozřejmě každý může jet s čím chce .... nestalo obludárium tak když jedu EXPEDICI tak beru auto na expedice ....


Už to tu jednou zaznělo, jít na ježdění bez auta není ono. Dobře, napiš sem jasnou odpověď - budou vám začátečníci v doprovodné koloně za EXPEDICÍ vadit nebo ne? Chci se mezi vámi cítit dobře a ne jako černá ovce expedice.

Bez auta jsem ochoten přijít na sraz do hospody, ne na cestu.

Setkání by mělo být otevřené pro všechny, ale ti, co mají chuť hrát si na opravdovou simulaci expedice ať to odjedou jako ECHT skupinka vpředu bez čekání na ostatní a pro zbytek je to pořád jen volné jezdění o pár metrů vedle. Svačina v base campu pak společná být může, ne?

Nebo kde je teda ta hranice expedice, když máte dohromady tak rozdílná auta a fórum 4x4 tematický rozsah od scale přes crawlery až k trialu?

Chci se s vámi organizátory domluvit předem, než řešit trapné chvilky na místě a před dětma.

Martin


Tak pánové KONČIM DEBATU. :FRIENDS: :FRIENDS: Řeči o začátku ježdění. :-D :-D :-D Jezdil jsem v pár klubech a nebudu to tu řešit.Je to doufám dávno za mnou. Jezdim to dík tomu že múj mladej jako dítě se nechoval tak jak velkej se na závodníka na dráze sluší že STP.Nikomu nic nezakazujem jenom máme snahu to tu držet ve slušnosti.Jel jsem do práglu se kouknout jak to dělaj,žádné auto jen na čumendu 120km tam a 120domú. :BYE: :BYE: A nesnažil jsem se radit co a jak se má dělat.
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Já osobně jsem zval MARTINA ŘE. Nemám problém,jenom to tu nebudu řeši co se gde stalo že tak po sobje jdem.CHÁPEŠ? STP
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

:OK: :OK: :OK: :BYE: :BYE: :BYE:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

deekay píše:Tak ono je to o tom, jak moc budeme zachazet do detailu. Muzeme to postavit i tak, ze na expedici nemuzu ani ja s defikem, protoze to neni expedicni kara ale challenge autak a tudiz nema vybavu na expe.


Co dodat. :EVIL: :EVIL: Co mám říkat já tatra a zazratej záchod. 8( 8(
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tak teda Strejdo, teď si mně ale řádně namíchl!!! Tak já prodam svůj klenot, scale Land rovera i s puškou za oknem a i scale použitým 22mm dlouhým prezervativem na zadních sedačkách, který byl tak scale, že až a abych se trochu přiblížil obyčejnému lidu jsem si pořídil za stržené peníze + jsem si 2x odřekl oběd, otlučeného Axíka a bych tak nějak zapad, že a nevybočoval tak nějak z řady, protože vždy to bylo kromě max 5ti expedičních aut zběsilá rally chumlu crawlerů, lehce řízlém monstery a teď to vypadá ,že pojedu stovky km abych dostal obludáriumetál a distanc? :EVIL:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

yanek píše:Tak teda Strejdo, teď si mně ale řádně namíchl!!! Tak já prodam svůj klenot, scale Land rovera i s puškou za oknem a i scale použitým 22mm dlouhým prezervativem na zadních sedačkách, který byl tak scale, že až a abych se trochu přiblížil obyčejnému lidu jsem si pořídil za stržené peníze + jsem si 2x odřekl oběd, otlučeného Axíka a bych tak nějak zapad, že a nevybočoval tak nějak z řady, protože vždy to bylo kromě max 5ti expedičních aut zběsilá rally chumlu crawlerů, lehce řízlém monstery a teď to vypadá ,že pojedu stovky km abych dostal obludáriumetál a distanc? :EVIL:


Teda pánové to bude sestava. :-D :-D :-D Gdo to bude posuzovat. 8( 8( 8( Za každou obludu platím pivo. ;-) ;-) ;-) Tak doufám že se sejdem v hojném počtu. :TIME: :TIME: :TIME:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Doufám, že lahvové abych tu hořkost spláchl až doma, bo řídit neumím ani střízlivej natož pod vlivem ;-)
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

yanek píše:Doufám, že lahvové abych tu hořkost spláchl až doma, bo řídit neumím ani střízlivej natož pod vlivem ;-)


Ne ne točené :HI: :HI: :YOP: :YOP:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

To je vidět, kdo pije pivo a kdo ch...ky. Točí se tramvaje, pivo se čepuje :-J

Ne fakt, jako organizátor urči, zda můžu s neplatným autem s 50metrovým odstupem a za neustáleho posměchu a úšklebků pravých scalistů jet s vámi a občas mít pro Vaši potěchu nějakou poruchu se kterou mi naschvál neporadíte :roll:
Kurňa také chcu zažít jaké to je.... :roll:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

yanek píše:To je vidět, kdo pije pivo a kdo ch...ky. Točí se tramvaje, pivo se čepuje :-J

Ne fakt, jako organizátor urči, zda můžu s neplatným autem s 50metrovým odstupem a za neustáleho posměchu a úšklebků pravých scalistů jet s vámi a občas mít pro Vaši potěchu nějakou poruchu se kterou mi naschvál neporadíte :roll:
Kurňa také chcu zažít jaké to je.... :roll:


No dobrá 50 metrú a všude budete říkat že knám nepatříte. :CHI: :CHI: :CHI:

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“