Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Doporučuju nic nekupovat, kolega o kus víš má recht, bejvaj toho doma plný bedny. Právě jsem si v patře v baráku zařídil vlastní místnůstku a tam si natahal všechno co k mojemu modelaření patří. Mám tam celkem dost místa, ale vše je plné bedniček, oba stoly zaskládaný, parapet plný a dvě auta co jezdí v kotelně - protože jsou špinavý a aby byly po ruce. V dílně ještě dvě police a venku u krbu šikovně na ráně další bednička a jeden kufr nejčastěji používaného nářadí. Dalšího užitečného nářadí je konec konců v dílně taky dost...

A za další - což za pár ticícovek koupit něco do čeho ten předemnou nacpal několik desetitisícovek??? To je teprve radosti.....
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

ahoj všem. Je lepší to vůbec to nepočítat. 8o
Jezdil jsem monster truck, protože mne ale už nebavilo pořád kupovat náhradní díly po rejdění na dráze a v lese, tak jsem si pořídil pomalá auta. S tím, že to nebude stát mnoho peněz. Přpočítal jsem se. To máš... :wink: naviják, kola, světla, Plastidip, odpory, diody, fendry, šekl, lopatka, hever, lepší LiPo.. atd.
Ještě, že mám hodnou manželku, která mne chápe. Jen mne napadlo, že nejlepší je mít přítelkyni, nebo lépe hned manželku dřív, než s tím každej chlap začne. Obě dámy fungují jako tlumiče vášní. Já nebejt ženatej a se 3ma dětma, tak v tom jsem po krk zapadlej. A to by asi bylo špatně. Stojí to ve finále ranec a od toho máme manželky a přítelkyně, aby nás držely při zemi.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

:tleskam: já furt váhal, kdy se zúčastním tohohle vlákna. Až teď jsi to napsal hezky :OK:

"Potřebuji" LiPo, nabíječku, kardany od Slicka, PSH a materiál na vysněnou kastli, k tomu hafo takovejch těch podržítek a machrovátek a šroubečků, šlaufíčků, kloubků... To všechno momentálně brzdí moje pani :OK: :OK: :OK: a asi dobře dělá :-D

jinak jsem tam zatím do dvaceti, RTR Rubicon, něco na zprovoznění, něco úpravy, ale to řeším hliníkem a pilníkem a nikoliv objednávkou. Takže mě to stojí takový ty páčky k servu, prodlužky kabelů, právě ty kloubky a takovýhle drobnosti... Olovo, vteřiňák (zatrhla mi i beadlocky :-D ) - eště, že mam narozeniny a Ježíška a všechno se to dokola opakuje :FINE:
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Mira píše::tleskam: já furt váhal, kdy se zúčastním tohohle vlákna. Až teď jsi to napsal hezky :OK:

"Potřebuji" LiPo, nabíječku, kardany od Slicka, PSH a materiál na vysněnou kastli, k tomu hafo takovejch těch podržítek a machrovátek a šroubečků, šlaufíčků, kloubků... To všechno momentálně brzdí moje pani :OK: :OK: :OK: a asi dobře dělá :-D

jinak jsem tam zatím do dvaceti, RTR Rubicon, něco na zprovoznění, něco úpravy, ale to řeším hliníkem a pilníkem a nikoliv objednávkou. Takže mě to stojí takový ty páčky k servu, prodlužky kabelů, právě ty kloubky a takovýhle drobnosti... Olovo, vteřiňák (zatrhla mi i beadlocky :-D ) - eště, že mam narozeniny a Ježíška a všechno se to dokola opakuje :FINE:


když jsem ženě řekl potichu, že potřebuju Beadlocky na 2 auta, tak mi nahlas odpověděla, že mne praští válečkem, jestli se to objeví doma před Ježíškem. Zapřel jsem jí totiž, že jsem koupil dva navyjáky. Ty už jsou ale na cestě a tak to musí doma vyzvednout na dobírku. Mám zatrhlou zmrzlinu na tejden.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Josefh píše:když jsem ženě řekl potichu, že potřebuju Beadlocky na 2 auta, tak mi nahlas odpověděla, že mne praští válečkem, jestli se to objeví doma před Ježíškem.

To je férová nabídka, do toho bych šel :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

No nevim. Třeba moje pani má váleček mramorovej. Rána a seš kontuzák. Rozjedou se zorničky a může bejt taky hotovo.
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

No my máme váleček dřevěný ale, já se raději neptám :-D co kdyby mi to chtěla zatrhnou 8o
Prostě co potřebuji si koupím a pak to jen oznámím a zatím jsem válečkem ani ničím jiným nedostal :OK: :-D
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

možná, že dybych domu nosil větší vejplatu, měl bych to stejně. Ale dyž vy kurvy nekupujete nový Mergly tak co mam domu nosit :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

manželce řikám o půlce věcí a ty o kterých ví vydělim pěti a je to ok :-)
kdyby věděla kolik peněz se válí v regálech tak jí z toho jebne :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

rodičům říkám jen něco co je levný a co si koupím ve městě...co musím objednat z internetu tak to objednávám na kámoše...by jí to asi položilo kdyby věděla že tam mám už 3. motor a servo za 12 stovek a ruzný doplňky a to co se válí doma..no radši to ani neřeším kolik chechtáků v tom je
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Mira píše:možná, že dybych domu nosil větší vejplatu, měl bych to stejně. Ale dyž vy kurvy nekupujete nový Mergly tak co mam domu nosit :roll: :roll:

Když ty starý stále kvokaj, tedy kloktaj, tak není třeba nových kupovat :-D Já mám, teda ženu hodnou a ta říká, když si na to vydělám, tak ať si to koupím a když někomu před ní řeknu, že jsem tam přes třicet, tak řekne, no tak to teda přidej. Jednou mě pobavila, když jsem řekl, že bych si za nějaké peníze, co se naskytly, pořídil poloosy a ona řekla- " ty, kup si raději pořádné servo" No, co vám budu povídat. Je to hodná žena s citem pro věci :FINE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

No tak to seš šťastnej člověk a asi jedinej tady.Moja je sice tolerantní,ale vždycky vyhrožuje rozvodem :-D Když jsem jí letos při plavání v moři řekl,že jsem koupil Blitze tak se málem utopila jak prskala :mrgreen: a to je můj problém.Expedička sama o sobě je kolem dvacky,ale když člověk nutně potřebuje trial speciál na závody,drifta od Čerňase,relíčko do Jajeklandu a něco rychlejšího se zadním náhonem,tak se jí ve finále ani vlastně nedivím :-D :-D
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

No Marku, ti co takhle píšou, tak jim buď kouká žena přes rameno, nebo jim chodí na fórum číst příspěvky. :-D. Jura.
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

:-D :-D :-D :-D hlavně si to úplně posral, protože Ti za ženou teď bude chodit půlka chlapů z fóra :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Balu

Dobry napad informovat zenu o zmenach v autoparku na dovolene. To se asi lepe vstreba. Je dulezite byt ve slane, nebo sladke vode? Mam podobne choutky! Ale budeme v CR u prehrady. Nebo staci, aby mela manzelka hlavu nad hladinou? Nechci aby se topila. Price jen, je to maminka mych 3 deti.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“