Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Josefh píše:Balu

Přece jen, je to maminka mych 3 deti.


V tom případě doporučuju slanou,ta líp nadnáší :-D
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Mira píše:Ale dyž vy kurvy nekupujete nový Mergly tak co mam domu nosit :roll: :roll:

Tak se zeptej na práci jinde:

http://www.dacia.cz/najit-nejblizsiho-prodejce/edito/ :P
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Matezz, a dacii, tu by sis koupil? Mimochodem přede mnou stojí Mercedes co se menuje Citan a bije mu srdce z Renó, 1.5 diesel. Má to k dacii blíž než si myslíš. Tak poď, naspecifikujem to, udělám Ti cenu.
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Co máte proti Daciim? já jednu mám už 7 roků a až na maličkosti nemá problém :OK:
Dostává odemne ten nejlepší servis co umím -pravidelně ji čistím okna občas naplním nádržku na vodu a asi tak jednou za měsíc jedem na pumpu pro plnou nádrž benzínu,2x ročně ji nechám přebalit kola a jsem naprosto spokojený uživatel bezproblémového vozu :-D
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

No já když doma kouknu na ten muj regál s autama, tak si taky občas řikám kolik v tom asi je peněz. Pak začnu lehce počítat a když sem asi v polovině garáže, tak mě najednou z tý částky docela zamrazí a přestanu. Upřímě řečeno ani to snad nechci vědět.
Jinak co se týče ženskejch, tak sem měl asi vždycky štěstí. Bejvalka chtěla svýho Axiala a drifťáka, takže sme jezdili spolu. Dokonce sem párkrát zažil otázku, kdy si zase koupim nějaký nový auto, že by se ráda svezla s něčim jinym než expedicí a nebo drifťákem. :D
No a součesná přítelkyně Lucie taky značně podporuje. Né teda finančně ale morálně. Lezdí s 1/8 bugy a chce aby sme jí vždycky meli sebou když někam jedem. Dokonce byla ochotná zkrátit dovolenou o 3 dny aby sme jeli na závody. A to s tim nápadem přišla sama.

Jediný co mě finančně brzdí abych necpal do RCček víc peněz, tak druhej koníček, motorka.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
zdendys
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 27.02.2013 19:11
Bydliště: Mor. Třebová

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Mira píše:Matezz, a dacii, tu by sis koupil? Mimochodem přede mnou stojí Mercedes co se menuje Citan a bije mu srdce z Renó, 1.5 diesel. Má to k dacii blíž než si myslíš. Tak poď, naspecifikujem to, udělám Ti cenu.


Miro to i v nových A čkách jsou dízloví renolti :roll: :-( , ale ten citan je tragickej celej, ty ovládací čudlíky v palubce je naprostá tragédie
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Dacie se asi prodávají víc, než mercedesy, tak proto jsem tu dal ten link. Já bych si nekoupil ani jedno. Ne že bych nechtěl, ale doteď jsme cpali peníze do bydlení. A mě by stejně bylo asi líto peněz za nové auto. Mít ty peníze, tak si asi radši koupím 3 roky staré, větší, silnější, vybavenější, než nové chudobnější. Teď máme historické kousky. Pajero z roku 94, golf 98 a to nejnovější, fabka 01, půjde pryč, protože v ničem nepřekonává ty dvě starší.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

zdendys, já to nechtěl psát :-D jo, je tam, A 180 CDI je 1.5 renolt. Peklo. Nejde to, vrčí to jako svině, vejfuk zní jako pozink roura od okapu. Strašně to brní a vůbec je to docela nekulturní. Co chceš za startovacích 525 tisíc :-D :-D vybavenou oktávku? :-D :-D
NAŠTĚSTÍ je to jen v jediný variantě, a to s manuálem - když chceš 180 v automatu, dostaneš jedna osmičku od mercedesu. Stejnej mrzkej výkon, ale pekelnej rozdíl v projevu motoru a vůbec je to opravdu brutální rozdíl, jede to víc, všechno je jinak.

Za Ačko s 1,5 se stydíme, to nikde už neříkej nahlas

U toho Citanu je to jedno, to je neprodejný, to samý od renoltu má i líp provedenej interiér a je to o dalších 100 klacků lacinější. Tohle se prodává jen jako flotilovej doplněk, když má někdo od tebe 8 sprinterů a potřebuje eště nějakou mrchu na pár kyblíků čehosi, tak mávne rukou a koupí citana a je mu to jedno, jinak absolutně 0 zájem. To nemůžeš ani nabízet, tim urazíš :-D

(mimochodem když prodáš dacii, vyděláš cca 1000-3000 Kč na autě, ne ty pro sebe do kapsy (to je 100-300Kč do vejplaty), ale to je prostě zisk na týhle kategorii. Já když ti prodám jedno auto za dvě a půl mega, je to trochu jinak, takže i kdyby dacie prodávala 10x víc, pořád je mi to na prachy lepší v MB :FINE: )
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Tak vidíš, jak jsi na tom skvěle :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

no vole, ale dyž von je malej ten základ, jakože fakt malej, no a k tomu taky ty vejdělky na autech moc divočácký nejsou, sice je to nějakej ten tisíc, ale pořád rozhodně nemam příjem, co by byl třeba na police plný modelů a nezávislost v objednávce doplňků :-D

Dyž to máš tu sporák, tu ledničku, tady koberec, taky primalex na vybílení, taky na tu koupelnu našetřit :-D nějak tam to RC mezitim nevidim..

Dítě mám zatim malý a relativně nenáročný (5), ale budou další :-D a tak vůbec těžko říct, kdy si zase koupim motorku, natož osminovou buginu s pořádným spalovákem..

Každý ráno se koukám, ale peníze neseru.


Sme zakecali toho Mergla pro Tebe. Tak jak, dám metlu (32 nahoru)? Tu lepší klimačku? No povídej ať můžem objednávat
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Cena vašeho expedičního miláčka

Když já váhám mezi áčkem a GL ... Anebo mi zabal jedno Géčko. Nebo dvě.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“