burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

taky budu mit pro ne pokojicek ale az od ledna... :D nicmene vyrobeni plataku je vcelku narez.... aůle vypada to moc pekne...na doma na takov to pojezdeni super....
Richmonnd
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 08.09.2015 20:23

Re: Vyber crawleru

Zdravím, taky jsem si vybral Rubicon a musím říct, že je úžasnej. Jsem v tomto směru absolutní novic, ale auto mi naprosto vyhovuje.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vyber crawleru

Pochlub se, KIT, nebo RTR? než jsem dodělal svého rubicona ke spokojenosti, trvalo to víc jak rok, takže než se dostaneš k plaťáku budeš mistr :-D
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Mam rtr. Bohuzel ozkousen a zabalen a vytahnu ho az pod stromecek aby malej myslel ze to dovalil jezisek :D. Ja ted sonduji svetla jak udelat.predni a zadni paraboly plus blinkry.blinry bych nechal svitit na styl usa pozicek...
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vyber crawleru

Taky mi blinkry svítí furt. V š-hobby v HK (a nejen tam) se nechají koupit 22mm paraboly, které přesně pasují místo předních světel a vzadu to mám tak, že jsem sundal samolepku, černý plast provrtal 5mm vrtákem, zasadil diodu a skla jsem udělal z obalu na CD, které jsem nabarvil transparentní červenou a oranžovou.
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Diky za info uz na to koukam...mel jsem za to ze dopredu dam 18mm paraboly...ale ty 22 vypadaji taky pekbe...a diky za typ na ty zadni svetla...urco az to vytahnu udelam par fotek a zalozim si tu vlakno na rady od Vas zkusenejsich. Diky

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“