Majkro
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 19.01.2017 15:41
Bydliště: Ostrava - Poruba

Pomoc pro nováčka

Dobrý den všem,

Jelikož jsem v RC odvětví uplnym novačkem,chtěl bych vas poprosit o pomoc s výběrem zbylých komponent k tomuto KITu :

http://www.pvmodel.cz/produkt/axial-scx ... oky-u69634

Jak jsem již psal jsem uplný nováček a proto jsem si vybral stavebnici modelu abych se seznamil s autíčkem co nejvíce,ale potřeboval bych pomoct do nej vybrat veškeré elektro a věci ktere KIT neobsahuje,doma nic nemam,auto by mělo sloužit na trial/expedici a celková cena i s Kitem by mela byt pokud možno do 20.000kč.

Předem všem děkuji za snahu,a omlouvam se jestli tady takove vlakno je ale nenašel jsem jej.

Michal
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Pomoc pro nováčka

Podobných témat je tu mraky.
A myslím, že na to jdeš úplně špatně. Tvůj dotaz má milion odpovědi a všechny budou správné a zároveň špatné. Abys mi rozumnel, každý tu má v autě úplně něco jiného a bude ti tvrdit, že je to v pohodě. A ty v konečném důsledku stejně nebudeš vědět co koupit.
Já bych ti třeba doporučil levnou činu (vysílač flysky gt3c, regl xcar 45A, externi bec aspon 3A, servo něco kolem15kg a baterky s nabíječku turnigy)
Pak tu napíše někdo, kdo by nekoupil nic jiného než od nějaké renovované značky za víc jak trojnásobek a je jedno z jakých důvodů (nebudu podporovat Asii, kvalita a podobne bláboly)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Majkro
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 19.01.2017 15:41
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Pomoc pro nováčka

moc vam dekuji za odpoved
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Pomoc pro nováčka

To co dává Gecko,k tomu se taky připojuji,jen bych už dal asi lepší servo.Je o 200 Kč dražší ale super - JX servo a nějakých 27 kg.Ty číny za 400 už mi odešly na zubech.

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“