Adamlka
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 19.04.2018 20:30

Podvozek k Land Cruiseru 70

Zdravim, uz delsi do chci zacit stavet prvni expedicni auto a vybral jsem karoserii Land Cruiser 70 od Killerbody. Jen nevim, jaky vybrat podvozek. Varianty mam SCX10 II kit a dokoupir karoserii, nebo vzit primo cely kit od Rcmodelex.cz . Cil jsou klasicke expedice a treba i nejake ty zavody a trial. Forum jsem procetl, ale stejne bych rad poprosil o doporuceni pripadne vyhody techto dvou podvozku. Dekuji Adam
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Podvozek k Land Cruiseru 70

LC70 je dost uzska karoseria.Moznosti su viacere, otazne je, co presne od toho chces. Idealny je podvozok MEX alebo MST pod to. ale ked si sikovny, tak takmer kazdy jeden dostupny vies doladit a prisposobit
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Adamlka
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 19.04.2018 20:30

Re: Podvozek k Land Cruiseru 70

Uzka? Takze se na SCX10 II bez uprav nevejde? Podle webu vyrobce by se vejit mela. Ocekavam, ze budu moct vyrazit na expedici, zkusit AST nebo trial, co se porada v Plzni. RC Modelex se mi libi, ale nikde jsem nenasel recenzi, jaka je zivotnost, jestli se da treba nejak vylepsovat, nebo je vse "pevne".
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Podvozek k Land Cruiseru 70

Modelex muzes s klidnym srdcem koupit, je pod tim podvozek mst, ten je v pohodě, dokonce bych si dovolil tvrdit, že nápravy vydrží vic jak yoty, co dává mex pod svým auta
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“