Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CC-01 nebo MST CMX RTR

wilima píše:...teoreticky se ta uřiznout cena vysilacky o 800 a koupit cinu, ale pomer ceny je pořád stejný...

Vysílačku vem digitální s aspoň třema kanálama, jinak budeš hned uvažovat o lepší.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

Re: CC-01 nebo MST CMX RTR

[quote]Věř zkušenějším....s CC01 zaplaces
A pokud řešíš furt cenu, poohlidni se po jetem, v podstate se na tom nema co pokazit....[/quote]

Dovolím si nesouhlasit co se zde píše o podvozku CC01.

a) je pravdou že v zakladu toho moc neumí ale když zajedeš do Mrakolendu uvidíš že upravené cc jezdí fantasticky .
b) nechápu proč zrovna MST osobně bych vzal Axial je to nepřekonatelný podvozek a to jej vlastním už 8 let a bez poruch a záludností.
c) když tedy šetřit tak vem tohle https://www.mz-racing.net/ftx5585-ftx-o ... -4ghz-rtr/ cena špičková a jezdí to moc dobře a máš MST za půlku. Osobně jej nevlastním ale mají to od nás kluci ve 4 kusech a opravdu jezdí jak draci jo 2 měnili kardan za kovový toť cely abych nepsal jak to je fantastické auto. Prostě vše má něco.

Osobní rada je kup si nějaké dobré nápravy ,axial převodovku a stav si a koumej dle své fantaze a schopností. Na foru je spousta žvanilů a teoretiků co jezdí z RTR a blbě kecajou. Modelářem se člověk stává ne rodí.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: CC-01 nebo MST CMX RTR

Xood...
Mel jsem axiala nekolik let, pak jsem i neco postavil, ted mám MST a tak si myslim, ze muzu porovnat.
MST je levnejsi, mensi a stejne dobry jak axial. Taky se i na axialu meni kardany, dokonce i poloosy, stejně jak MST. Jezdimbho s ABS kastli a drzi, dokonce i kardany a to si myslim, ze ho nešetřim. Myslim, ze mst je dobra volba.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“