Zito81
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.09.2018 12:19

DF-4J Crawler XXL

Ahoj lidi, už jste koukali na DF-4J XXL Vypadá to celkem dobře. Vim že na Axial a spol to nemá, ale ta cena, je myslim hodně dobrá. Zkouknul jsem videa na YouTube a jede to stejně jako mnohonásobně dražší Defender.
Zito81
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.09.2018 12:19

Re: DF-4J Crawler XXL

Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: DF-4J Crawler XXL

.... zákonitě neexistuje propagační video výrobce nebo distributora kde by prodávaná věc jezdila špatně :wink: Stačí vybrat vhodný terén a stříhat a stříhat .... a je to.

https://www.youtube.com/watch?v=oNqulprZVd4
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Zito81
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.09.2018 12:19

Re: DF-4J Crawler XXL

https://youtu.be/SPxV5NvRVX4

To je jasný, tohle ale není od výrobce
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: DF-4J Crawler XXL

:-( Vypadá to celkem dobře? Opravdu? Nu, pravda, každému se líbí něco jiného, já bych to nazval krabicí od bot. Ale jezdí to, to jo, a cena je také skvělá :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: DF-4J Crawler XXL

krabica od dortu je aj ta "licensovana" klaroseria od TRX4. a v tom dorte mozno bude kvalitnejsia elektronika ako v TRX4 :-D
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
kesi
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 03.10.2012 12:46
Bydliště: Mohelnice, Olomoucký kraj

Re: DF-4J Crawler XXL

Ahoj, má s tím autem tady někdo prosím praktickou zkušenost? Kolega ho koupil. Jezdí prý slušně dle pána, co ho má, srovnával s TRX-4

Měřítko je spíš 1:8

Možná škoda, že dřív nevěděl o Reely Free Men - Conrad (měl omezený rozpočet)
Vaterra Ford F-100 Ascender 4WD
Zito81
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 09.09.2018 12:19

Re: DF-4J Crawler XXL

Mám ho půl roku a bez jediného problému. Jede super a zvládne to, co značkové modely. Za mě super
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

Ahoj lidi,
máte někdo zkušenosti se současným modelem:
https://www.rcobchod.cz/produkty/df-4j- ... 17EALw_wcB

Prodávají se na něj vůbec nějaké náhradní díly?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: DF-4J Crawler XXL

Sedm tisíc....

6 stojí znackovej podvozek.... Jakýkoliv gumy z bazaru budou taky lepší než tahle směs a starou lexanku ti někdo ze soucitu pošle zadarmo. Pořád lepší než tenhle polotovar řekl bych...

To prostě stojí nějaky prachy no... I low price se to dá postavit na znackovem podvozku a pak to funguje. Když vidím ty predkopnuty přední tlumiče... No...
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 323
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DF-4J Crawler XXL

Je to tak..

Levné na začátku = drahé na konci.

Ber to takhle: baterka a nabíječka bude stát za prd, kola asi taky nic moc a kastli časem taky vyměníš. Ve finále stejně všechno vyměníš, budeš v tom za dvojnásobek peněz a výsledek bude diskutabilní. Ty hliníkové díly na tom podvozku jsou prý bláto takže na to kdyžtak bacha. Jinak k tomu podvozku osobní zkušenost nemám, jen co jsem pochytil na netu s tím hlíníkem. Ostatní zmiňované dedukuji z fotek.

Jestli mám poradit levnou variantu, tak řeknu sehnat nějaký jetý podvozek na bazaru. Pokud zvedneš limit aspoň na 10, tak ve finále ušetříš a budeš mít funkční podvozek.
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

V bazaru se objevil tento podvozek za 5500,-:
https://modelbazar.cz/axial-scx10/1051288
Při komunikaci mi prodávající řekl, že ale k vůli delším tlumičům tam ta budka s "číra" asi nebude pasovat...
Co si myslíte o ceně?
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 323
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DF-4J Crawler XXL

https://www.facebook.com/marketplace/it ... 219713156/

Tohle vypadá podle popisu slušně.. Chtělo by to ale více fotek.
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: DF-4J Crawler XXL

Makey píše: 30.05.2022 20:50 V bazaru se objevil tento podvozek za 5500,-:
https://modelbazar.cz/axial-scx10/1051288
Při komunikaci mi prodávající řekl, že ale k vůli delším tlumičům tam ta budka s "číra" asi nebude pasovat...
Co si myslíte o ceně?


Heleď tlumiče apod jsou díly co se kdyžtak vymění, ale furt to bude auto z nižší cenový kategorie a tuplem kvalitou bude níž. A když mas kliku jako já, tak vyzobneš na bazaru zánovního Axiala za 7k třeba. Ale s těma je teď nouze, takže i to co sem píchl Mirda má celkem smysl. Nebo mrkni na Element co má v nabídce, nedávno jsem kupoval rtr Sendero za 8k
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: DF-4J Crawler XXL

... ten zánovní vimperskej axial 2 za 9 je dobrá volba...

To je o 2 víc, to je dobrý. Nemůžeš volit kompromis jako mezi pěknou holkou sice po kámošovi, nebo mezi cigoškou i kdyby novou 16 letou. Zanedlouho se to projeví. Já chápu uživatelskou zkušenost, že "to jezdí", ale mne jezdí axial 1 už deset let. Deset let to drtím, mám původní obaly náprav, původní hrušky a kola v nápravách, původní převodovku, JEDNOU jsem měnil její prostřední kolo. Plasty co drží tlumiče atd jsou všechny původní, pružné, provoz v zimě v létě.
A se mnou desítky takových v okolí, všichni značkový podvozek a spokojenost.

Pak se ovšem.najde někdo, kdo tu činu přinese. Vždy pak sedíme u pařezu, na kládě je podvozek kolama nahoru a pár chytrých hlav řeší ne jen jak dojet expedici, ale jak do toho řezat a vyměňovat zásadní technická řešení (já nevím, vyjíždí ložisko u kardanu, vypadává poloosa, eletrika, se kterou se stejně nedalo rozjet plynule, shoří...) Všechno jsem to viděl.

To prostě tak je. Jaký máš osobní auto, Tavrii nebo VW?

Chápu že i Číňan se ponaučí a vyrobí tu a tam kvalitnější model. Když s tím najezdis vyloženě málo tak to pochopitelně o to dýl vydrží a pak je možný napsat "mám to už rok a spokojenost". Ovšem princip zůstává.


Cokoliv novějšího než axial 1 je super. Už se nemění kardany, poloosy, hrušky v nápravě, malý rejd rizeni. to vše výrobci vyřešili a nemusí se nic upravovat, aby sis dobře zajezdil.

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“