Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

CRX V2

Nenašel jsem tu žádnou zmínku, tak to sem přidám.. Snad to nebude vypadat jako reklama. Teď se objevil v nabídce modelcentra tenhle, pro mě docela zajímavej podvozek.. Resp. zajímavej za tu cenu, už v sérii s dvoukvaltem..
https://www.modelcentrum.cz/produkt/CRX ... mm-i131272
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: CRX V2

pěkný, a ta super kastle :FINE:
Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

Re: CRX V2

Zrovna ta kastle me vubec netankuje.. :mrgreen: asi bych sel spis do kitu bez kastle a motoru.. jen ten nestastnej rozvor 324mm.. ten uz tu jeden, i s tou hroznou kolibavou kastli, mam :mrgreen:
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon
Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

Re: CRX V2

Tak jsem se obetoval a koupil to.. nakonec verzi V2, cili s 55t motorem a kastli.. Je to muj prvni kit.. Doposud jsem mel v ruce jen 3 kusy trx4 a jednoho Ascendera.. Vedle TRX tohle pusobi znatelne vic krehce, vedle Ascendera taky. Diferaky na me pusobi malicko odflaknute, ale napriklad kryty diferaku jdou na napravu stezi nalisovat, takze by mohly i neco utesnit. Co me prijemne prekvapilo jsou komplet kov linky, tyc rizeni, panhardka i CVD kardany. V baleni nemel byt, ale je olej do tlumicu, lepidlo na zavity a nejaky to naradi. Co me nepotesilo byla uz vystrihnuta (opizlana) kastle.. Ale buhvi, jestli bych to nemel jeste vic opizlany.. Nevim jak v tom kitu bez kastle, ale v tomhle prijdete o zabavu ve smyslu skladani spojky, tlumicu a prevodovky - to je uz slozeny. Pri propruzeni predni napravy se kardan i linky opiraji o loze motoru.. Jinak je to celkem tezkej macek, dneska to mam v planu doskladat do seriove podoby, pak test a uvidime co se bude muset vic nebo min upravovat
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: CRX V2

taxem pak hoď zkušenosti a ňáký fotky...
Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

Re: CRX V2

Fotky zatim ze stavby.. fotit jsem celkem dost zapominal :mrgreen:

https://lncar.rajce.idnes.cz/CRX_V2
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon
Uživatelský avatar
skabry22
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2013 12:53
Bydliště: Okres Č.K.

Re: CRX V2

Když jsem ten model viděl poprvý, tak mi hned padly do oka ty prachovky na tlumičích. Ty se myslím v našich podmínkách tj převážně smrčina tím pádem hrabanka po který jezdíme neztratí.
Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

Re: CRX V2

Zrovna ty prachovky mne moc nestymujou.. Uplne dobre s nima ten tlumic nechodi.. Co je ale vetsi problem.. Vcera jsem s tim zkusil par metru ujet. Na jednicku to jede celkem dost rychle - rychleji nez TRX4 na jednicku, na dvojku to jede v podstate stejne s TRX4, kterej ma 21t motor.. U 55ky motoru me to celkem prekvapilo.. Samozrejme je to znat na kroutaku.. Prijde mi, ze na 55ku motor to je celkem zoufaly.. Takze prevody jsou spis na polnacku, nez na crawling.. Co je ale nejvetsi problem je prevodovka.. Je celkem hlucna, ok, to me nijak extra nezere.. Ale razeni kloudne nefunguje. Pribaleny servo je slaby, dost casto zustava viset v "neutralu", zaradit do dvojky se mu nepovedlo snad ani jednou, jednicku tam vrazi tak se 70% uspesnosti.. To vse i po dukladnem promazani.. Chybu vidim predevsim v tahle s vidlickou.. Takze dneska to zase rozloupnu a budu zkouset byt modelarem a nejak to rozhejbat :mrgreen:
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon
Uživatelský avatar
skabry22
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2013 12:53
Bydliště: Okres Č.K.

Re: CRX V2

Ty jo, tak to nejsou zatím moc lichotivý poznatky. Asi je to holt daň za nižší pořizovací cenu :-/
Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

Re: CRX V2

Tak prevodovka promazana, nastaveny servo a spajz zatim chodi.. Zitra snad prvni opravdu projizdka.. Vzhledove je to pro me osobne docela hnusny a se "skejlovkou" to nema moc spolecnyho.. Takze asi budem zkracovat rozvor na 313mm.. v odkazu vyse na rajce fotky s boudou a vedle defa..
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon
Uživatelský avatar
LukesE39
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 26.07.2018 11:41
Bydliště: Pardubice

Re: CRX V2

V sobotu prvni test v terenu.. po mozna 100 metrech naprava vejpul a poloosa do luku.. Uznavam, jezdim s tim jako dobytek, ale uz kdyz se podivam na to praskly misto, je jasne, ze soudruzi ten odlitek neudelali uplne nejlip. S TRX4 jezdim taky jako uplny hovado a po roce jezdeni na podvozku ne a ne neco prasknout.. Holt ta kvalita za ty prachy nemuze bejt stejna..
Obrázek
Obrázek
TRX-4 Defender
TT-02 Lancer EVO X
Ex: Vaterra Ascender - Jeep Rubicon

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“