Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Me prijde CC jako scale dzip a Axik uz je proste trial special :wink: :lol:
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

No ta cena by mě vážně zajímala :) tak kdyby mě ju někdo zdělil byl bych rád :) no furt o tom cc-01 uvažuju :D jelikož to chci na občasné ježdení
1-2x za tyden nějaká procházka lesem :) žadny bahno nic jen prostě na procházky :wink:
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

to ti dlouho nevydrzi
bud te to samotneho prestane bavit nebo se budes snazit zdolavat cim dal tim vic narocnejsi teren

doporucuju to scx
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Do CC jsem baj voko vrazil už přes 7000,- Pajero mě stálo 3500+kolem 5000,- ostatní věci a to už jsem měl vysílčku a nabíječku :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

No tak 2x tydne jezdeni, to je dost casto :lol: :lol: :lol:

To bez radsi do SCXka urcite, jelikoz tady nebude moc lidi co s modelem jezdi 2x tydne si myslim.
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

No tlačej mě hodně ty peníze,ale určitě ten axík výjde levnějš
Ještě uvažuji nad summitem ke kterému mam nakloněnej nejvíc :)
No byly časy kdy jsem jezdil i 13x do týdne nejvíc výkendy tam jsem dal třeba za jeden den 3-4 baterky :D ted už jezdím jen výkendy
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

Vono záleží jenom na tom terénu žejo, pokud hledáš kamaráda, kterej vypadá hezky, zvládne v pohodě cestu, sem tam i nějakou kaluž a pokecáš s ním, tak klidně běž do toho CC: dá se zadarmo solidně upravit, já takhle koupil loni CCčko, jezdil jsem s ním ze začátku docela dost, teďka se mi na něj už půl roku práší a za tu dobu jsem vyměnil jenom pastorek kterej fakt vydrží kulový, jinak teda slouží (musím zaklepat na dřevo). Za tu dobu jsem uříznul přední cihlu, dal namísto ní šusplech, vybrousil zvih předních kol, prořezal gumy a v pneuservisu vyškemral závaží do kol :-D Náklady na úpravy dohromady 00 nic a průchodnost terénem o 100% lepší. Pokud se nechstáš tomu propadnout jako já, a nebudeš lítat ven v tom nejhorším počasí do těch nezapeklitějších míst, tak CC je v pohodě :) Navíc pokud ti jde o peníze, z druhé ruky to seženeš za solidní peníz, SCX z druhé ruky takřka není. NIcméně na druhou stranu, v nejbližší době bych chtěl svoje CC vyměnit právě za SCX... Je to těžký no :roll:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Tak si to tady všechno pěkně pročti a dozvíš se vše co potřebuješ vědět!
Pak prohlídni fotky CCčka a SCXka a co ti bude blíže k srdci a peněžence to si kup. Ale SCXko v poměru cena-kvalita bude nejvyváženější volba. :wink:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

No práveže nejsem vyznač nějakýho extremního terénu ani u nás neni
Spíš je u nás lehkej a střední.Furt jsem zmatenej a nerad bych šlápnul vedle už se mě to stalo parkrát :( zatím co jsem tak pročítal tak nejlípší bude ten axial SCX10
Zkoumal jsem i to cc-01 a porovnával s SCX10(podle fotek) a cc-01 vypadá oproti SCX10 jako hračka z tesca :D doufám že jsem stím nikho nenaštval ale prostě u mě je to tak :D takže nejlepší volba bude axial scx10 akorát budu dlouho šetřit no :) hlavně aby to bylo bez problémů.
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

neboj axík vydrží nesmysl :-) koupíš a budeš s tim spokojenej :-)

Obrázek

Obrázek
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

ale na CC taky nemůžete říct křivýho slova! :mrgreen: teda kromě pastorku, ten originální to psychicky nezvládá
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Ccčko taky dokáže lítat Vysoko :mrgreen:

Já dal do ccčka něco přes 6, ale nejdražší doplněk byly OEM disky, který bych si mohl odpustit, to by pak vyšlo asi na pět a půl... Ale jezdím s ním už dost dlouho, původní tlumiče, jiný pneu, řízení. Dostává zabrat opravdu dost a drží, s hračkou bych si nebyl tak jistej :-p

Nadruhou stranu se nedá axík jezdí hned odzačátku pěkně, takže je to fakt na tobě co se ti líbí víc :wink:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Zálěží, jestli jsi takový ten kutil, který se v autě rád víc vrtá než s ním jezdí, jako třeba já :mrgreen:. Jak už tu jednou nebo víckrát bylo řečeno, CCčko bych k hračkám nepřirovnával, kdyby to byla hračka a bylo to auto na nic, tak to Tamka nevyrábí tak dlouho - na tom něco bude :wink:.

Takže je to jako rovnice :lol:

CC-01 = SCX10
Kutil = Menší kutil :mrgreen:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Když jsem na Ještědu viděl kluky s CCčkama, tak jsem jenom čuměl. Po pár úpravách projede opravdu hodně. Navíc zůstává víc "autovější" než spousta vyzdvíhanejch axíků.

Každý to auto je jiný, ale říct o CCčku, že je jak hračka z Tesca, je myslím nespravedlivý.

Na druhou stranu když si vezmu, že CCčko stojí bůra a SCX Dingo sedmičku (beru nový stavebnice) tak bych si asi taky vybral toho axíka. Dvojka rozdíl, to už jenom kola, který jsou na CCčku nevyhnutelný jsou půlka toho rozdílu.
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

No ze začátku mě bavilo kutit,ale ted už spíš raděj jezdím než opravuji :) takže za kvalitu si rád připlatím.
No tak možná stou hračkou z tesca jsem to přepísk,ale určitě je o nějakou úrověn níž než SCX10.
Jsem rozhodlej pro honcho který se mě libí víc a je levnější než dingo :lol:
Tak díkec moc :) a jak budou penízky tak vás budu otravovat s výběrem Elektriky :D ale už i oní mam něco napilováno
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“