Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No záleží i na věku no. Řekl bych, že se to točí tak okolo patnácti let a to je s brigádama ještě celkem nereálné, když nepočítám odhazování sněhu před barákem a pomáhání babičce s nákupem. No nebo ještě je možnost si vydělávat na diskotékách, to tady teďka frčí. :lol: U nás taky nikdy velké dary neprobíhaly, takže když jsem chtěl první počítač, tak jsem šetřil peníze ze všech narozek a vánoc spoustu let. Takže asi takhle, nebo prostě za zásluhy ... :-)

Někdy se taky docela divím, když tu jsou kluci okolo těch patnácti a mají třeba tři, čtyři nadupané modely ..... jak oni to dělajíííí :?: :o :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

IkaruShinji píše:Bulwa: to jsem tě teda trumfnul.... já si RC auto koupil už v 31 :-D, fakt je že jsem po rc autě toužil taky už jako kluk, jenže tehdy to bylo fakt jen pro ty bohatší. A tak jsem se teď nespokojil pouze s jedním ale chci jich mít víc víc VÍC!!!!

Safra musim si vzít léky proti hrabivosti a musim si jich vzít hodně hodně HODNĚ!!!!!


Taky jsem nedávno pořídil druhý model (Fast Attack) a šťastný jak blecha, manželka sice trochu méně,ale co už ... :lol:
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

mě je taky 16 a musim rict ze modelarim 3roky cca a zatu dobu uz sem taky dotoho nastrkal dost penez,ale to sem si vidal za sekani travy dostal k vanocum atd atd proste sem sbiral penize a pak koupil jeden model a od ty doby se me to stale rozsiruje a kdyz zrovna neco chci tak neco jinyho prodam a zase koupim neco jinyho...Jde oto ze kdyz si jednou clovek koupi jeden model tak pak uz to jde skopce postupem casu a stale prodava a kupuje tak to funguje ume a dnes mam nekolik letadel,tatru defendra a ted je na rade dalsi defender co ted budu davat dohromady,ale chce to hledat setrit a pak koupit tot ma rada :YOP:
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

No já jsem měl první model ve 14 a to himoto na které jsem nějak peníze sesmolil ani sám nevím jak :D no a pak už se to rozšiřovala a ted koupím prodám a zase no a takhle jsem za poslední 3měsíce vystřídal 4modely a prodělal tak 7-8tisíc a to už by mohlo bejt na axíka a možná proto mě nechce dát ty prachy protože si jich nevážím a jen tak je vyhazuji do popelnice,ale občas mě nějaký drobák půjčí ale pak už nedostanu kapasný a jelikož mě ted bude 16 tak to furt zkouším aby mě vzal na velký a ted na jarní prázky k sobě do práce tak nevím zda se to povede :D zatím mě chybí nějakejch 6000 na toho axika dinga v kitu a nebo přemyšlím zda nemam koupit honcho v RTR co myslíte? jelikož to honcho se mě libí víc.
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No pořád ber v potaz, že dingo v kitu ještě potřebuje dost dalších investic, pěkně si všechno propočitej :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

tak když byla bettyna za nějakej 5 a půl tak to byla celkem jasná volba, ale když vemeš v potaz že to dingo nemá motor, regl ani vysílač, tak to honcho vychází líp...ale je to jenom na tobě, pokud do toho deš ale až takhle od píky, já osobně bych v tvé situaci volil CC. Vono ani s tou prací to není tak slavný, a dokaď nevylezeš ze školy, tak vo nic pořádnýho nezakopneš. A o brigádu nejdřív tak v 16-ti, pokud teda nemáš někde protekci. A to vím vo čem mluvím, páč sem takhle hledal brigádu tři roky zpátky :lol: jedině se můžeš zajít zeptat do supermarketů , jestli nepotřebujou někoho na dokládání zboží atp, si tam většina těch lidí ráda dosadí svoje známý, takže pokud nežiješ v nějakým velkým městě tak taky vyjdeš na ocet. JInak se musím přiznat, že jsem svoji první brigádu měl taky z protekce, ale práce to byla mizerně placená a v 35stupních jsem lítal za kombajnem po poli. Nicméně tam jsem se naučil vážit si peníze, a právě za tohle jsem si koupil svoje CC. A když se budeš dobře učit a budeš mít štěstí, můžeš taky přijít k práci jako průvodce někde na zámku, a to je asi vůbec nejlepší brigáda, jakou můžeš jako student mít. Já už mám nabídku takhle trávit léto druhej rok :mrgreen: ale to už jsem trochu hoodně off topic, ale když už sme u toho, vytáhněte někdy rodinu na výlet (pro zlobivý děti máme mučírnu), dá se tady i pěkně pojezdit :wink:
http://www.zamekmoravskatrebova.cz/
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Mě můj první model, taky nějak po tý třicítce koupil můj šéf. On ho teda koupil sobě, ale když viděl, že nemá šanci to nastartovat atd, tak mě ho dal k užívání a že prý když bude chtít, tak mu ho mám přistavit. Chtěl dvakrát. Nicméně za tu dobu jsem Savíka (byl to spalovací monster Savage 25) totálně rozhadroval a ojezdil :-)

Když jsem mu pak po nějakých čtyřech, pěti letech řekl, že u něj ve firmě končím, tak se zeptal kam jdu. Dělali jsme IT a asi čekal nějakou konkurenci. Když jsem mu řekl, že do modelařiny, tak málem upadl, protože mě k tomu přivedl vlastně on.

To už je teda mega OT... :)
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

Jojo na 99% jdu do RTR Honcha :-)
Pokud axial zase něco nevimyslí :wink:
No sice ta cena cc-01 je lákává ale děkuji nechci rád si připlatím za kvalitu.
Prostě mě to auto nějakej nesedlo už i podle fotek :mrgreen:
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Potom jsou tady teda tři stránky zbytečně :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

Nejsou třeba to někomo usnadní výběr tak jako mě.
Byl jsem celou dobu nakloněněj k axiku :) ale byla ta luxusní nabídka cc-01 tak jsem o něm trošku zauvažoval ale jinak ne.
Už mě chybí nějakých 8500 :mrgreen: na to honcho :tleskam:
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

Tak nakonec beru Traxxas summit :tleskam: :mrgreen:
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

coz ovsem neni expedicni auto
jinak skvely stroj
ale nekde zcela jinde
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

už mě začíná dojímat to tvoje omýlání kvality :EVIL:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

pavlos12 píše:Tak nakonec beru Traxxas summit :tleskam: :mrgreen:


Takovejch rad a nakonec vyhral summit.. mel jsem ho(super vuz projede a vyjede vse) pokud ho nema jeste nejaky tvuj kamos tak te za chvilku omrzi chodit sam jezdit..ale jinak je to lahoda..ja to mam obracene ja ho prodal a koupim expedici SCX-10
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

pavlos12 píše:Tak nakonec beru Traxxas summit :tleskam: :mrgreen:

Slušnej kotrmelec. Raději si to pořádně promysli, já o tom přemýšlel dlouho a nakonec jsem svoje první auto pořídil (vlastně dostal) v 41 :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“