Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

tak vidim ze dalsi budejcak by mohl zacit s nami jezdit tak jestli chces tak prijed dnes na 15 tou hod na orty na borku budem tam jezdit a tam se mozna rozhodnes :OK: kdyztak sekce ortolez tam se domlouvame ;-)
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

no tak snad to vyjde a budu jezdit svama ;) ale dneska mi to bouhuzel nevyjde uz neco mam a to pocasi taky moc nepreje, tak snad priste moc rad bych se tam na vas kouknul :) jo moc peky auto povedlo se :OK:
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

tak sem tak přemýšlel a nejspis si poridim tohle: http://www.mz-racing.net/p6099-ax90018- ... -4ghz-rtr/
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

Jestli chceš jezdit expedice tak wrajt neni moc dobrá volba.
ty hele koukal jsem k tobě na rajče a nic ve zlym,vážně,ale to "dingo"....s tim jezdíš?????
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

nene to sem jen zkousel vyrabet a budu ho mit na vystavu, pristi auto bude uz lepsi ;) mno a trosku sem to prehodnotil http://www.mz-racing.net/p7221-ax90022- ... -4ghz-rtr/
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

sice mi ta kastle spise pripomina nepovedeneho hummera, ale jinak dobry

vyzkousel sis postupy, rychle si jednu vyrobil a ted uz budes delat v klidu, pomalu a hrat si s tim
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

jj presne tak ted si stim poradne vyhraju tohle opravdu na rychlo delany.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

panove nevite neco o tomhle za ty prachy to jde ne http://store.rc4wd.com/110-RC4WD-Trail- ... _1512.html ;-)
PavelŽižka
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 12.01.2014 10:06

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

Zdravím místní modeláře,
jsem de facto úplný začátečník s rc auty, ale už delší dobu po tomto odvětví modelářství pokukuju. Jsem v zásadě velmi vzdálen výběru konkrétního modelu. Mám totiž dva povahové problémy, které se modelářství přímo týkají. Jednak jsem velmi soutěživý typ člověka a pokud se do něčeho pouštím, mám špatný zvyk hledat soutěže v oboru nehledě na to, že v nich nebývám úspěšný. Co se RC aut týče, velmi se mi zalíbil svou formou trial. Druhý na to navazující problém je, že od modelu (i od rc modelu) očekávám co největší podobnost s předlohou, která doopravdy jezdí v běžném provozu nebo na závodech. Čistě laicky bych se domníval, že s takovou by pro mě byla vhodná v off road trialu kategorie Classic (pokud se to tak nazývá i jinde než v plzeňských závodech, na jejichž webu jsem projížděl pravidla). Moje otázka je pak jednoduchá. Existuje nějaký komerčně prodávaný model, ideálně RTR, který by dokázal vybalancovat moje podmínky. Líbí se mi např. Bronco, Unimog nebo Land Cruiser na podvozku Tamiya CC-01, ale z trialových videí z youtube jsem nabyl dojmu, že by nestačili. Pak vím, že existuje "trialový speciál" Axial SCX 10. Honcho ani Dingo mi do oka moc nepadli, ale fakt je, že by podvozek šel osadit jinou karoserií...
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

na Axialu se prodávaj i jiné karoserie, např. Jeep
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
PavelŽižka
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 12.01.2014 10:06

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

Dobře, a s Axialem se dá jezdit trial v tom stavu, v jakym ho rozbalim, nebo je na tom hodně práce, udělat z něj auto, co projede běžný trialový tratě?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

S krabicovým axialem se dá vyhrávat. Myslím že schopnější auto bez úprav těžko najdeš ... ale samozřejmě se dá i mnohé vylepšit, což je podstatou modelařiny ;-)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sukynator
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 24.10.2013 3:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

Axial Dingo... asi jsou i lepší, ale dražší... já s ním zatím jen jezdím a pohoda...

vice na: http://www.hobby-test.com/aktualne-axia ... dingo.html
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

Je to pravda s Axialem můžeš normálně závodit, jen to chce ještě zkušenosti, který nazbíráš během několika závodů. Jen pokud ti jde o pokud možno přesný vzhled s velkym autem, tak ty nápravy jsou fakt hnusný :-D
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
sukynator
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 24.10.2013 3:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jaky rc auto pro zacatecnika?

Když jsem ho kupoval, tak jsem si z toho chtěl udělat defendera, ale takhle mi to přijde praktičtější a v reálu mi to auto přijde hezčí než na fotkách.

www.hobby-test.com

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“