slavick
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 26.02.2011 0:00

Landy od 3DSets a rovnou celá flotila

Ahoj,
tak po mnoha a mnoha letech, jednom přestěhování, svatbě, prvním dítěti, druhém přestěhování s roztomilou hypotékou a druhém dítěti jsem se konečně vrátil k autům. Táta si před prázdninama pořídil 3D tiskárnu od Průši a od té doby tiskne a tiskne a tiskne :lol: Objevil modely od 3DSets a vymysleli jsme možná trochu šílený projekt. Do Vánoc chceme mít celkem 5 aut. Všechny to budou Landy jen se budou lišit barvou a některé budou Wagon a některé Wagon s upgradem na pickup.

A když bude před Vánoci ještě čas, tak se dodělá nějaká "bižuterie" jako vozík, kanystry, lopaty a podobné drobnosti.

Takže plán je:
  • Wagon - žlutý - už je v procesu kompletace. Ten bude můj a je to takový prototyp, na kterém se to učíme. Fotky dodám.
  • Wagon Pickup - bílý - tiskne se. Ten je pro staršího syna.
  • Wagon Pickup - světle modrý - pro mladšího syna.
  • Wagon Pickup - barvu teď nevím - pro synovce.
  • Wagon - zelený - pro tátu.
Zítra nafotím, co už máme a hodím sem fotky.

P.S.: A v novém roce se možná vrhnu na tu jejich Buggynu :P
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Landy od 3DSets a rovnou celá flotila

Tak podobný projekt mám také v realizaci, akorát jde o tanky od pana Horta. Chytlo mě to natolik, že moje oblíbené lodě šly na čas k ledu a mám teď tankové období. Takže tisknu celkem 7 tanků ( osmý bude na cestě - jen co ho autor dá k dispozici ). King Tiger, IS-1, T-34/76, T34/85, Sherman s dělem 105 mm, Sherman s dělem 76 mm a malý tank LT38. Vytištěné je už všechno, teď nastává fáze kompletace a stříkání. Největší komplikací je ovšem místo ... těch rozložených 7 tanků zabere 2 místnosti a musím vybudovat nad schodištěm police na kladkách, aby to bylo kam dát. Kamarád staví úplně stejnou tankovou jednotku a tak až se sejdeme, bude to docela slušná tanková armáda a bude potřeba sehnat pár tankistů - Grigorijů.
Každopádně je to skvělá zábava a na defendery také dojde.

Zpět na „NON-Scale projekty“