Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Já myslel šedule jako šedesátka :-D Ale je fakt moc pěkná.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Hele to je škoda degradovat takové dílo nějakou černou folií, nejsi na Mimoňských válkách voe :lol: myslím, že moc šedesátek po světě se zatmavenými skly nejezdí ... když už jsi udělal todle tak snad nějaké sedačky s vesničanem za volantem spíchneš :wink: to musí být totalskejlpyčo :mrgreen: s černýma to bude jen napůl ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
matej
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Louny

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

krom tvého příspěvku, tak ani zmíňka o černejch foliich - tak nevím jak je to stou Mimońí
AXIAL SCX10, regl AE-2, motor Robitronic 55T, 4 link, HPI Savage SS, HPI Baja SS, HPI Blitz ESE, LOSI 8eight EU,

http://www.rcdobromerice.cz/
http://rcdobromerice.rajce.idnes.cz/
http://matej-64.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

matej píše:Petr moc, pěkný na kdy chceš připravit ty fólie, udělal bych je decentně předek světlejší zadek tmavší
Přesně jak píšeš předek světlejší a zadek tmavší.Zatím nevim jak budu mít čas se k tobě dostat,ale dám ti předem vědět.Díky moc. Asi nějak takhle by to mohlo vypadat.
Obrázek
Všem díky za chválu ani jsem nečekal že se moje krabička bude takhle líbit :-D Už se těším až jí poprví projedu :-)
Jinak s těma oknama uvidím osadím to čirejma a pak se uvidí jestli dát fólie či ne.Ale spíš jo protože se mě interiér nechce dělat kvůli větší váze.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Trochu jsem dnes pokročil se stavbou.Nastříkal jsem lak a nalepil paraboly.Když jsem dostříkal lak tak se stalo neočekávané.Nikdy za mnou manželka do dílny nechodí a zrovna dneska se musela podívat.Otevřela dveře a průvan zvedl prach,kterej se nádherně uchytil v čerstvém laku 8o No co něco jsem začistil a zbytek už nechám.Moc to vidět není.Potom jsem nalepil paraboly a vteřinové lepidlo trochu podteklo pod sklíčka a ty jsou krásně matný :-( S tím už asi nepůjde nic udělat.Nebo máte někdo nějakou fintu jak je zas zprůhlednit???Díky za rady
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Pro teď asi pozdě, ale dobrý je lepidlo Revell Contacta Professional. Používají ho maketáři a nemělo by leptat...

Jinak pěkná práce :hura: naposledy jsem sem koukal když jsi psal smazat, dobře že se tak nestalo.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Krasna praca peken si sa vyhral s detailami -ked porovnam len neobrusenu karoseriu s nasledne uz nastrekom
p.s : menzelka za ten prievan lezi hospitalizovana na JIS-ke ? / myslene s humorom /
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

virtual píše:Pro teď asi pozdě, ale dobrý je lepidlo Revell Contacta Professional. Používají ho maketáři a nemělo by leptat...

Jinak pěkná práce :hura: naposledy jsem sem koukal když jsi psal smazat, dobře že se tak nestalo.



Dělal si s nim někdy? myslim že ne,je to nejlepší lepidlo jaký znám a používám ho taky ale tohle lepidlo leptá kamaráde :-)
takže pokud má pitrajz sklíčka nebo paraboly od pstružiny tak to s tim nepřilepí....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

marcel píše:Krasna praca peken si sa vyhral s detailami -ked porovnam len neobrusenu karoseriu s nasledne uz nastrekom
p.s : menzelka za ten prievan lezi hospitalizovana na JIS-ke ? / myslene s humorom /

Nene nic jsem jí neřekl za to nemůže a stejně to stavím pro ní :-D Jinak tím Revellem jsem lepil celou kastly,ale jak píše Wendis tak to leptá a na pstružino plast to nefunguje.Jo hold mám starou káru a teče jí do světel :-D Ještě jsem přemýšlel (ani to moc nebolelo :-D ) o tom že bych je zkusil přetřít lakem.Třeba by to matný zmizelo.Jo a díky všem za pochvalu potěší to :-)
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Nalak se vyprdni bude to zaprasený a ošklivý :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Ok nechám to tak hold je to starý auto :-D Šárka ho stejně hned někde odře,takže nějakých zamlžených světel se ani nikdo nevšimne :-D
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Co tak vím, tak by to zamlžení mělo jít umejt acetonem, ale nevím co to udělá s plastem. Zkus se zeptat Mraka ;-)
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

Prepanaboha, len nie aceton! To co su za rady ist na plast s acetonom? Rozlepta ti to lak aj karoseriu a aj vsetko co ma len napadne.. Na zahmlene sklicka len s debonderom na sekundak. Ale aj s nim opatrne! Ak mas stastie, nik to nespozna.. A na prach v laku su tiez mozne lieky..
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

A aby som nezabudol.. Spociatku som v tento projekt neveril, psh karoseriu co nakoniec vyzeraju ako karikatury tu uz bolo dost, ale tvoj vysledok ma milo prekvapil. Pekna praca, vyvazene, s citom pre detail..pekne!
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: Toyota Land Cruiser FJ60 (krabice od bot)

No ono je plast a plast. Co vím, tak kastle co odlejvá Jirka se dají bez problémů acetonem mýt ;-)
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy

Zpět na „NON-Scale projekty“