Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Rango, které jsem kdysi představoval v sekci CC, opět ožilo. Kastle mi v dílně visela skoro rok. A protože by o ní, nejspíš, stejně nebyl zájem, tak jsem jí ani nenabízel k prodeji. ;-) Kecám, kastle se mi líbi a prodávat jsem jí nechtěl. Řikal jsem si, že si časem pořídím Axíka a Rango se vrátí na CC. Ale nechat jí jen tak viset jsem taky nechtěl. Povaloval se mi doma podvozek z monstra Himoto, tak jsem ho trochu upravil, prořezal, dodal ramena a poloosy z buggy, dodal trochu hliníku, obal z tatranky autorádia na elektriku a zbytek dalších věcí, co dům dal a Rango opět jezdí. Má sice ještě nějaké mušky, ale ty se časem vychytají.

Obrázek

Obrázek

Více foto na rajském v podpisu.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Už máte i třetího řidiče do teamu? :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Ne, ne, Milane. Ale potřebujeme doprovodný a tréningový vůz. 8o :BYE:
Je to jen na takovou lehčí expedičku. ;-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Jardo ta kastle je krásná ale sakra ten nárazník 8o no to nééé ... velmi tomu ubírá na prestiži! kurde s těmi týmy to myslíš nějak vážně, když už máš i doprovoďák ... to abych nastrojil holidejku do barev :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

No, no .....ze začátku se mi tam ten rám líbil, ale teď už mám k němu taky výhrady. Takže až zbastlím nějaký jiný, tak půjde dolů. Jinak, to víš ... tým je tým, a ten potřebuje zázemí. Stan už máme, doprovoďák s pláťákem taky, tak budeme rozšiřovat asi dále. :-p ;-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Teď už schází jen narvat Denču do latexového oblečku, do ruky deštník a máš to i s čupr hosteskou ... a všichni se můžem zahrabat :mrgreen:

Jojo o týmovém zázemí bych mohl povídat ... :-)

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

To je pěkné. Taky musím ještě do stanu dodělat pár věcí. Ale chci to ještě potáhnout kousek dál, jenomže musím počkat, až zas bude víc prašulí. :YOP:
Mimochodem, nemáš zblízka fotku toho myšáka, nebo co to je, toho ,, Liqui Moly,, co stojí vzadu, na té fotce?
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Kdyby se ten rám maličko prořezal (ta vrchní horizontální a vnitří vertikální část), tak by jakž takž šel, pokud by nebyla jiná možnost. Jinak samochleba buď bez nebo něco na míru.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

:-( Nic prořezávat nebudu. Udělám ho home made :YOP: Stejně chci ještě nášlapy. A ty budu taky pytlíkovat sám. ;-)
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Znovuzrozené Rango Kiki teamu.

Tak jsem dal na zdejší rady a sundal ten rám. Původně jsem chtěl nechat něco svařit, ale veletrh hraček se kvapem blíží, tak jsem ho naohýbal doma za studena. Chtěl jsem ho nastříkat, ale už u CC se mi osvědčilo omotání páskou a tím pádem lehčí oprava. U barvy jsem ho musel po každém šutru sundat, brousit a stříkat znovu.

Obrázek

Obrázek

Trochu jsem si hrál s fotkama v mobilu. ;-)

Zpět na „NON-Scale projekty“