Uživatelský avatar
halt
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 15.06.2013 9:35
Bydliště: Opava

toyota non-scale

Ahoj všichni.
Pustil jsem se do kutilování. Jako můza zaúčinkovaly tyto obrázky:
Obrázek
Obrázek
Chtěl jsem překlenout propast mezi neprofesionálnosti modelu a autem a vzniklo něco. Nejedná se o žádnou scaleřinu ani nic podobnýho prostě jenom nápad. Nástavba je z 5 mm PSH a drží hezky. Jenom jsem neodhadl pnutí materiálu a tak se stalo to že po pár kotrmelcích v max. rychlosti -a to se divím že to vůbec drží-se celá nástavba posunula, spoje popraskaly a už jsem s tím nic moc nenadělal - proto ty mezery a nedoléhavosti,praskl nárazník a praskla kastle. Dále jsem udělal stěrače a v plánu jsou zrcátka, šnorchl a osvětlení rampy a možná do budoucna zahrada od mistra Lee. Nicméně zatížení na zadní kola zapůsobilo hezky a auto má lepší zrychlení. Mám se stydět a zahodit to nebo to má nějakou budoucnost :oops: :?: Jako s 1. větší prací s PSH jsem získal cenné zkušenosti i přes velice jednoduchý tvar.
Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) halt dne 12.07.2014 16:34, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Diego
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 24.06.2013 7:40
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Něco jako auto

Pěkný to máš ;-)
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Něco jako auto

.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
halt
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 15.06.2013 9:35
Bydliště: Opava

Re: toyota non-scale

Tak po nějaké době proveden menší UP. Nárazník už vážně potřeboval repasi tak je tak jak je. Jinak jak jsem napsal. Přidáno nářadí a zrcátka. Doma na skladě jsou ještě refleltory ale ty se musí přidělat trošku složitěji. Jinak nějaká výbava přibyla i dozadu takže jedná se o: bezpečnostní kužely (kolem auta na fotce), lano, lékarnička, síť a tažné lano (obmotáno kolem kořene na fotce) a výstražná vesta na řidiči.

Obrázek

Obrázek

Nárazník
Obrázek

Výbava
Obrázek

Obrázek

Jo a taky jsou tvrdší tlumiče zakrytované převody a podvozek se mi zatím podařilo zvednout o 1 cm a doufám že půjde ještě výš neboť jsem momentálně jenom na nějakých 4-5 cm.

Zpět na „NON-Scale projekty“