Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

To je Honzo přísnej stroj. To abych ti do léta na Vodníku vykopal nějakou pořádnou mud strouhu :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

AKA je to iste +/- ako alias, cize oznacenie na vyjadrenie druheho ineho mena
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

A. K. A. - Also Know As... překlad už je jednoduchej
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Je to jak pise Mira. Hlavni vyhoda zuzeni kastle je, ze i velky gumy maj dost mista na krizeni, aniz by auto muselo bejt ukrutne vysoky. A to ze muzou az nad haubnu je presne to, co se mi libi.
Co se tyce otocenyho vzorku, chci to takhle zkusit a uvidi se.

Jeste vyhodim maly pruzinky z tlumicu, at si to v klidu jeste vic prisedne k zemi. Negnate nekdo nejakej dobrej trik jak zabranit spodnim miskam pruzin ve vypadavani, kdyz je nedrzej pruziny?

AKA jak uz bylo napsano...also known as...ve smyslu ja sem Honza AKA Leprasol
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Hi... prstolep, já vzadu mám taky jen jedny, zatím jsem to teda neřešil, ale pro jistotu jsou v zásobě další a když vypadnou, tak je na hulváta přilepím... to bylo zatím jediný řešení, který jsem viděl...
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Nebo tam dej po vzoru dzi mejd nejaky gumovy ... Treba jen O krouzky. Ty ji preci podrzej.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

treba dat len kvapku sekundoveho lepidla. ono kov na kov to az tak nepodrzi, ze sa to nebude dat vybrat s pomocou nejakej paky pomocnej, ale zase navolno to ostane. teraz su tie vodeodolne sekundove lepidla. Myslim ze pattex ma ten super repair a s tym to drzi
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Řízni si Okroužek s originál dorazů scx tlumičů, případně zakápni k misce. Ale co budeš dělat z vrchní miskou mezi pružinami? Já ji na prasáka přilepil ale v tom je další průser a to závit na tlumiči pro štelování tvrdosti, ten musí pryč ;-) Jinak za mě je to parádní kousek, možná bych se trochu bál motoru vzadu ale snad to ta baterka na předku dováží.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Okroužek je dobrej nápad, eventuleně kapička vteřiňáku na pomoc. Nahoře nechám ten štelovací kroužek a ten mezikroužek vyhodim i s tou malou pružinkou.
pera2008 teď nevim, o čem píšeš...ta miska i spodní kloubek jsou plastový, takže kovy bych k sobě nikde nelepil.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Neujede ti při plném křížení spodní pružina z těla tlumiče? Pokud vytočíš ten štelovací kroužek úplně dolů na doraz, nedosáhneš takového snížení a pokud vyhodíš ten vymezovací kroužek. Docílíš jen toho že ti bude plandat pružina a škrtat zase o závit. Samozřejmě se to nějak asi vymyslet dá. Já to udělal dole, zakáplý Okroužek k misce a nahoře zalepený mezikroužek k pružině. Ještě by to chtělo zbavit tělo tlumiče závitu a místo lepení mezikroužku na pružinu bych asi nechal vytočit na soustruhu ze silonu něco přesnějšího aby klouzal po těle tlumiče :-p
Naposledy upravil(a) maztekk dne 20.03.2016 22:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Ujede, ale vrátí se v pohodě zpět, taky tak jezdím a nezaznamenal jsem problém
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

No to možná jo, ale snad se pak zase vrátí :-D
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Jsem to ještě doplnil, nečekal jsem že v tuto dobu bude někdo ještě akční :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Tady je lidi... :-D
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Štíhlá fenka AKA Skinny Bitch

Nuže malý perka sou pryč, spodní misky sem přilepil ke spodním kloubkům, zbylý pružiny při prověšení pořád zůstávaj přes tělo tlumič,takže nehrozí nějaký zasekávání. No a hlavně to konečně má ten správnej postoj.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Bude teď potřeba trochu zkrátit panhardku. Jak si to sedlo, je náprava proti kastli trochu vyosená. Nicméně to je detail.

A když to teda už vypadá, že po mechanický stránce by podvozek moh bejt OK, je čas se hnout dál. Každopádně tam vrazim jednoho Katoniho, protože mám pocit, že bude potřeba. No a vzhledem k tomu,že to je takovej pokusnej králík, chci zkusit spájet nějaký trubky. Ne úplně klec, ale nějaký ty nárazníky a možná něco málo přes korbu. No a interiér a elektro, žejo. Poprvý se chci pustit i do vodoizolace elektra, páč vyhejbání se bahnu k tomuhle autu jaksi úplně nesedí :)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**

Zpět na „NON-Scale projekty“