Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Tak auto makalo krásně, bylo pár nedostatku, ale to se snad vyřeší.

- Zoufale mi chybělo místo pod bříškem, což mě dost potrápilo a SCX skid koukající centimetr pod šásko není to, co potřebuju. Chci tam nabastlit z AX10 Ridgecrest, který bude utopený v šásku a má zkosené nájezdové hrany.

- Nepovedlo se rozchodit winchdown nějak smysluplně, malé servíčko to nezvládá, tak na tom musím zapracovat.

- DIG je háklivej na čistotu, jakmile se hrabe v nějaké sypké hlíně, tak se zanese, jelikož je úplně otevřený a přestane chodit ... takže je důležité, častěji servisovat. Během závodu pohoda, ale když jsem prasil po závodě, tak už to haprovalo.

- Budka až moc na můj vkus ráda zůstávala na střeše, ale když ona je tak hezká .... no nechám si ji a budu muset lépe jezdit :mrgreen:

Jinak supr mašina naprosto konkurenceschopná ... ale tak není to Spider no ...

Podrobný report je ve vlákně RTR.CZ na toulkách Evropou.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Na rozloučenou s kastlí Forda přidám aspoň nějaký fotky z jeho účinkování.

Je moc placatej a zůstává furt na střeše, až mě to už nasralo, bude Jeep CJ7.


Jinak v Rakousku mi to moc nešlo na prvních třech závodech (7-9 místa) a až na závěrečném v mém hodně oblíbeném Retzu jsem bojoval o první místo, dokud jsem v poslední sekci neulomil nápravu, viz dole navíjení ve skalnaté soutěsce s utrhlou nápravou ze střechy nahoru :-D v RC AST loni 6., 2. a 2. a celkově 3. místo. Letošní AST v Děkankách opět druhé místo. Na autě jsem mákl a vychytal zavěšení, nastavení tlumičů, rozvor, světlou výšku a je teď už jakoby dost dobrý bych řek. Na první fotce navíjení do poslední prudké branky s total kouslým motorem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Indián
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 31.03.2019 18:50

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Ten masakr na nápravy bych chtěl taky. Dá se to někde sehnat legálně nebo to je jen pro V.I.P. ??
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Hm
Jak tak koukam na ty obrazky a text nize, je zajimavy, ze staci na kanicce od boty navijakem za par trestnych bodu po draze jen protahovat neschopne a nefunkcni auto brankama a ejhle, treti misto :-D ja uz na prejimce C3 byl, nevpustil me zrovna tadyhle sWinak ze prej nesplnuju nejaky sterace nebo co ale asi pripravim cokoliv s navijakem a pohodlne zasoutezim koukam :-D :-D :-p :-D

Zpět na „NON-Scale projekty“