Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Toyota Hilux trial special 2017

Po delší odmlce jsem zase něco vytvořil.Dvě sezony jsem jezdil trial s expedičním podvozkem vzadu na listových perech a nízkým a širokým rámem.I přes tyto nedostatky se párkrát umístil na bedně.V hlavě mi delší dobu vrtal červík,postavit něco nového,zaměřeného jen na trial.Tak jsem začal shromažďovat díly a nedávno jsem se konečně hecnul a začal kompletovat.Hlavně díky Milanovi 008,se kterým jsem dal před sezonou řeč,že chcu postavit Hiluxe na trial, a protože jsme v týmu Milan nelenil a už na prvním závodě s ním vyrukoval.Mě to trvalo o něco dýl,protože mám podvozek zbastlený ze všeho možnýho.Začnu u přední nápravy,ta je z CCčka a jsou do ní namontovány alu céčka,těhlice z axíka a kardanový poloosy.Zadní náprava je z MST CMX,rozvodovka axial s přídavnou redukční převodovkou HPI,vše je na upraveném rámu axialu SCX I.
Kastle se skládá ze předku od Tamiye a korby od RC4WD,protože se mi víc líbí hluboká korba.Vše řádně ořezáno,aby se dalo použít na trial.V sobotu 10.6. bude premiéra v Postřelmově,tak se vokáže.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A týmové dvojče
Obrázek
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Toyota Hilux trial special 2017

ta predna maska je strasna . este aj tymove dvojce ju ma krajsiu :-(
zvysok je ucelovo pekny
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Toyota Hilux trial special 2017

Premiéra se celkem povedla,nebýt pár mých chyb bylo zlato, auto na to mělo i když se v půlce jedné sekce povolil červík poloosy a dojížděl jsem na tři kola.Nakonec z toho byl bronz a díky výpadku Dušana jsem se vyhoupl do čela v celkovým pořadí šampionátu i s jedním neodjetým závodem ze čtyř.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Včera přišel pilot Evžen
Obrázek
Obrázek
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/

Zpět na „NON-Scale projekty“