Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Raptor NewBright

Ježíšek dorazil trochu opožděně, navíc pošta vytvořila v balíku hned vedle cedule "Fragile" díru zvící velikosti zvonice v Salašárech, naštěstí není nikde nic zlomeného nebo poškrábaného. Jdu hledat podvozek.

Obrázek



Obrázek
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

A tohle za tím budu tahat

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Raptor NewBright

:FINE: bomba clun.

Co bude za podvozek? Zvolis tuhy napravy.....?
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

No zatím to bude muset chvíli počkat, jsem se teď po Vánocích nějak vydal. Za člunu mám teda radost velkou, hlavně byl trochu problém ho sehnat, na CZ eshopech se sice všichni tváří, že ho mají skladem, ale prd. Nakonec jsem ho objednal na ebay.de a byl tu z Německa za dva dny.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Raptor NewBright

Proti autu je asi meritkem mensi, ze jo...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Raptor NewBright

Hmm aquariva.. si chci jednou postavit kit od amati z mahagonu a kůže. Vyhoda je i meritko 1:10.


Pred tebou je ale jeste dlouha cesta :)
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

Měřítko netuším, je to Bella Luisa od Dickie Toys. Komplet plast, ale takhle z dálky to vypadá skoro jako dřevo. Chtěl jsem původně jen nefunkční model, jen něco za autem tahat. A sehnal jsem toto. Mě připadá k tomu autu skoro velká, ale nikde jsem vlastně tohle naživo neviděl, netuším, jak velkej ten člun má bejt...

A dlouhá cesta mě čeká určitě, první auto jsem si koupil před 7 lety, hodně leželo na poličce, pak přišlo druhý se stejným osudem... Teď jsou děti větší a začíná je to bavit, tak to dávám dohromady.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Raptor NewBright

Tahat člun je super. Já tahám tento https://www.google.cz/search?hl=cs&tbm= ... kuOtWqm7iM: Měřítkově je super a jede strašnou kudlu. Už aby byla teplejší voda. Díky absenci zpětného chodu se musí občas do vody. :-D
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: Raptor NewBright

Paráda, taky jsem pořídil Raptora. Mám sice slabost na Jeepy ale Raptor je krásnej. Taky jsem se dal do lodě, stavím tohle http://libor66.rajce.idnes.cz/Mahagonov ... t_Classic/ a v plánu je i vlek.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

River jet je pěknej, ale na mě zbytečně drahej. A ta stavba je prostě bomba, taky jssm si chtěl postavit klasicky ze dřeva, ale nakonec jsem za pár stovek koupil toto, svůj účel to splní. Teď už jen najít čas na stavbu...
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

Takže po více než roce se k projektu vracím. Stáhnul jsem si FreeCad a kreslím si šásko. Jako od zaxe to nebude, takže vám ho neukážu, nicméně už mám i vnitřnosti (jakože elektriku), takže jakmile seženu někoho, kdo mi to vytiskne na 3d tiskárně, vyzkouším, nechám vyřezat laserem do hliníku, tak jezdíme.
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

Protože nám tu řádí ten koronavirus,tak byl teď nějak čas si s tím chvíli hrát a už to jezdí. Fotky v dalším příspěvku, jdu si vzpomenout,jak se sem z rajskýho dávají
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

Moc fotek ze stavby není, tak snad aspoň tahle jedna

Obrázek

A tady příprava na první test venku. Kola jsou tam nakonec 1.9 ( na fotce 1.55) a tak museli fendery udělat papa

Obrázek


Jinak rám je 3d tisk dle vlastního návrhu (ještě jednou díky Zaxovi za realizaci) a byl jsem překvapenej, jak moc to funguje,dá se do toho vrtat, šroubovat... Původně v něm byli dvě kapsy na zátěž (v plánu byla rybářská olůvka), ale zatím to funguje i bez toho,tak možná ve verzi 2.0
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

Tady fotka podvozku jak vypadá teď. Baterka je vpředu, motor vzadu. Je to docela nazdvihaný, s tím chci do budoucna něco udělat.

Obrázek
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Raptor NewBright

Obrázek

Zpět na „NON-Scale projekty“