Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo) ---> Toyka 4runner

Po delší době jsem zase loudil s čím tak jezdit na normální velky baterky, jelikož "Beer Baron" jezdí na maličké a nebavilo mě to pořád přehazovat ... tak celkově na expe se hodí jiné auta.
Měl jsem dost rád ježdění s CCčkem, ale do nej jsem nechtel uz vražet peníze . Twin hamr by byl super ale na muj vkus je drahej. Tak jsem se vydal vlastní cestou a začal vytahovat zbytky, odpad a bordel z šuplíku.
První nalez bylo totalně zhuntovany Amígo od předešleho majitele , přední naprava z axíka a jeden diferak, ten boužel nemel stejny převodovy poměr. Ve skříni jsem našel nejakej zadřenej onroud a tak si tu predni čast dremelkou vypůjčil .Po přepočítani zubů jsem věděl že to půjde .... Odedřel jsem ho , dal si štamrplu a začal přemýšlet co stím ..... viz foto -->

Jako správý PUNK je v tom otevřený přední diferák , aby to melo i problémy se někam dostat..... kupodivu nektere veci co vyjelo mě dost posadilo zpet na zem.... a taky mam v tom zatím leteckej regl - tudíž bez zpatečky a musís jet všude na první dobrou :-D
Díly celkove -> předek netusím , zadek axial, linky hpi , převodovka axial , kastle (loops) vrak Amiga , Ripsawky a to je asi tak všecko .


Prvotní námět ->

Obrázek


a pak už to jelo :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


no a po nazutí pryží z trialky ktera už slouží jen jako držák na medaile -->

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Ruzabmx dne 06.12.2018 12:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo)

Taková klasická růžovka.....
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo)

Jak sem to zahlid na fotce z vlakna od ty druhy uchylarny tak se mi krute zalibily ty zmydleny gumy. A von na to nasadi riPsóy.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo)

To viš , yokohamy sem dohobloval na doraz , tak bylo potřeba nasadit něco co i bere špónu :)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo)

A ze ty covece nedelas ty prdele.

Pritom to je este pulka auta. Pulka tvurciho prostoru.

I kdyby tam mely bejt jen nejaky bocnice s blatnickem a jinak nic, tak se to zvedne a hned to bude kara. Todle je furt jen pulka kary

Kdyz je to na ty expedice...

Predek je teda otevrenej, zadek zavrenej?
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo)

No , pokud sis četl to co jsem psal nahoře tak asi tušíš už něco málo.
Amígo bylo zhuntovany bez masky a useknuty .. jen sem ho drobet zarovnal aby to nedrhlo o kola.
Byt to nějaka stara emerika tak z toho udělam farmářa... Holt japoncům to moc nevoní..
Už sem doma našel nějakej matroš z čeho bych zbufl bočky , ale nenašel jsem takovou cca předlohu co by se mi až tak líbila.
Jelikož je kastle ve stavu v jakym je tak by mu víc seděl Truggy styl , stím že akorát spíchnout nejakou příčku ještě k temu (jak maj třeba shorty) . Takže zatím je v zadu zakladní výbava.
Předek mám otevřenej a zadek zavřenej , diky rozložení váhy to i funguje obstojně . ( hlavně musís přemýšlet jak stím jet aby tě to neomezovalo moc v terénu ...což byl uplně prvotní záměr auta ) :-)
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo) ---> Toyka 4runner

Trochu aktualizace..... Amigo již není Amígo nějakou dobu, trosku na pankáče sem dodělal rám a vrzl na to starší Toyotu 4runner..

Auto jezdí , svítí ( leve přední světlo) - paraboly homodomo , takže tak no... prostě takovej muj japonskej "Buřt" na sexpedice :OK: :-D



Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo) ---> Toyka 4runner

Ruzabmx píše:..
Obrázek


Auto zajímavé,ale mě zajímá to co stojí na stole za nim.? je to pouze atrapa?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo) ---> Toyka 4runner

Tak za mě první verze parádní blátoborec! Teda super slepenec na triálek a blbnutí :tleskam:

Ta nová kastle? Nuda. Prostě jen další kastle
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo) ---> Toyka 4runner

Maxi - > popravde vim jen ze je to naka potvora z minometu. Nasel jsem to v kvetnu cely rezavy a olezly, nastesti v tom nebyla ta špička a náplň :-D

sMERIn - > chápu a rozumím.. Chtel jsem uz nějaké nenapadne auto. CO se bude libit hlavne mě, autobusy mam rad a 4runek neni u nas zase tolik. Jinak mas pravdu, je to jen další igelitka na expedicich
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Bordel z šuplíku ... (Isuzu Amigo) ---> Toyka 4runner

Což o to. Toyky mám rád a docela se mi líbí. Ale na prvním místě je, co se líbí tobě.

Každop oba tví blátobroci - čti Kláry ve stylu co garáž dá - se mi moc líbili!
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče

Zpět na „NON-Scale projekty“