Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Včera jsem se vrátil z výletu, takže až dnes jsem se na to vrhnul :) Ale nárazník je spájen a jsem naprosto spokojený s výsledkem :) Tady nějaké fotky :) Ještě to přijde trošku zboursit a pak samožřejmě lak a doplňky viz. foto :)
Před spájením:
Obrázek
Po spájení:
Obrázek
Po spájení z boku (kastle vzadu leží na rámu, takže není v rovině a tím pádem to zatím nelícuje z nárazníkem):
Obrázek
Doplňky:
Obrázek
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Tak jsem si zase chvilku udělal čas na forda a přední část už je skoro hotová :) Ještě zbývá dodělat držák panhardky na šásko :) Udělal jsem držáky tlumičů, držák na serva (řízení a na naviják), příprava na nášlapy a zároven uchycení kastle a ještě držák 4linku na nápravu společně s držákem panhardky ... Linky jsou jen na odměřování, ty budou nové. Traxxas kloubky už mám doma a linky nejspíš udělám na soustruhu z ruralové kulatiny :) Dále přibyly nová kola z Wraita a ted si myslím, že to je ten správný hovaďák :smich1: A také rozšířené hexy, aby mi nedrhnuly kola o nárazník a kastli. Za ty děkuji Slickovi :) To asi zatím vše, pokračování doufám brzy :) Všechny fotky jsou tu: http://neon3.rajce.idnes.cz/Ford_tF-350 ... -_verze_II

Nové pneu :)
Obrázek

Držáky tlumičů a serv
Obrázek

Přichycení kastle a základ pro nášlapy
Obrázek

Přední držák 4linku a panhardky
Obrázek

Panhradka a tyče řízení pohromadě
Obrázek

A širší hexy dlouhé 12mm
Obrázek
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: F-350 Truggy

Paráda. Ta panhartka je ohlá schválně? Jestli ano, můžu se zeptat proč?
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Panhardka je ohnutá schválně, protože mi moc brzo narážela do nápravy, takže jsem to vyřešil takhle :) Jiný důvod to nemá :) Jinak díky :)
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

A držák panhradky na šásku už je taky hotový :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: F-350 Truggy

Pěkně na tom děláš. Měl bych jen poznatek k přednímu nárazníku. K tomu nosu dodělej nějaký další příčky. Takhle to vypadá k tý kastli jako nedodělaně :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Sice jsem psal, že předek je hotový, ale myslel jsem spíš ohledně podvozku :) Plánuju propojit zadní klec pak i s předkem a i předním nárazníkem, takže tohle ještě finální výsledek rozhodně není :) Díky Lee ;)
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: F-350 Truggy

Jojo ta klec bude dobrá. Byla by to škoda, nechat to takhle "holý" :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Tak od školy je teď 14 dní klid, tak jsem si řekl, že si dodělám Forda, protože kdo ví, jak to pak všechno po maturitě bude :) Makal jsem teď na zadním rámu, který teda ještě není hotový, ale myslím, že zatím super :hura: I křížení myslím, že docela ujde :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Tak jsem se pustil i do toho předku a tady je výsledek :) Předek už je kompletní a nic víc se na něm dělat nebude :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: F-350 Truggy

pěkně to vypadá! líbí se mi ten rám kolem blatníků,jak tak na to tvý auto koukám,vypadalo by pěkně kdyby bylo 6x6 :OK:
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: F-350 Truggy

Pěkně ti to jde. :OK:
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Díky kluci :) Jinak Jardo, 6x6 určotě ne :lol: Mě se to líbí takhle :) Jinak zadek je na 95% hotový :) Zbývá už jen zadní držák 4linku, pár drobnosti a hotovo :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: F-350 Truggy

Obrázek :tleskam:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Neon3
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 28.01.2010 0:00
Bydliště: Ostrov

Re: F-350 Truggy

Ford má za sebou testovací expe a prošel na 1* :) Vše funguje parádně, takže jsem dodělal ještě pár drobností a šaši je připraveno do práškový lakovny :) Tady jedna foto z expe :)
Obrázek

A tady ještě pár věcí, co jsem dodělával:
Kompletně olinkováno. Linky jsem dělal na soustruhu z al kulatiny a použil kloubky traxxas :)
Obrázek

Obrázek
Panhardka
Obrázek

Obrázek

Držák lipo
Obrázek

Obrázek

Základ pro palivovou nádrž :)
Obrázek

A malá plocha na pár drobností z imitace slzičkového plechu stříklá rozleštitelnou barvou odstín hliník :) Myslím, ze nejde poznat, že to je plastovy :)
Obrázek

Zpět na „NON-Scale projekty“