Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Tamiya TT-01 Offroad přestavba

Ahoj. Nedávno jsem si pořídil Axial Honcho a jelikož se to strašně líbilo sestře, tak jsem si řekl že by nebylo špatný postavit pro ni taky něco, s čím bychom mohli chodit na expedice. Měl jsem doma TL-01B a TTčko. Dlouho jsem rozmýšlel které z nich použít a nakonec zvítězilo TT. Ani jedno nebylo v provozu a kompletní tak jsem objednal nějaké ty díly. Régl mi zbyl jeden z Cross Tigera, AM souprava taky, akorát jsem neměl motor a servo. Motor byl jasný - Axial 55T a servo nějaký levný Hitec, protože se mi do toho zatím moc investovat nechce - ještě totiž nevím jestli ji to bude bavit nebo ne. Ještě nevím jaká bude kastle, to musím probrat s ní.
Tak jsem se do toho včera po nákupu nějakého spojovacího materiálu pustil, a za odpoledne a večer jsem složil podvozek. Ale dost bylo keců tak nějaké fotky.

První řez do podvozku kvůli velkým kolům
Obrázek

Nainstalované řízení, kardan a nové parohy
Obrázek

Obrázek

Moje oblíbené Ansmanny...
Obrázek

musely jít trochu zešikma
Obrázek

A podvozek je kompletní
Obrázek

Čumáček
Obrázek

Zkouška křížení
Obrázek

Na TTčko myslím docela dobrý
Obrázek

Jsem spokojen
Obrázek

První zkouška trvala asi jenom minutu protože venku byla o půl jedné ráno kosa a navíc mi k vysílači tak nějak chybí anténa a já bydlím pod vysílačem Ale jsem velmi spokojený - jezdí to jak jsem očekával a myslím že nebude potřeba ani redukční převodovka - zvláště pokud na to dám menší kola. Ale to se ukáže při testování. Tak to je zatím vše.
Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

koukám že pod ramenama máš vyřízlý plata ale ramena sou skoro pořád rovně co delší tlumiče...podvozek bude vejš...
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Mmm zajímavé, to by mě nenapadlo vzít jako střeva na offroada. Ale na to lítání pro ségru dobrý. Jen sbíhavost je nějaká rozházená.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

No tlumiče se mi nový kupovat nechcou, zatím to stačí takhle. Uvidím časem. Jo sbíhavost je rozházená - jsem byl v noci rád že jsem to dal dohromady a nafotit. Budu tam muset nastavovat víc věcí. Někde mi třeba přeskakujou zuby tak si s tím budu muset ještě pohrát.

Zpět na „NON-Scale projekty“