Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Dneska se naše krnovská parta konečně sešla a to za cílem pořádně se vyřádit a porovnat naše modely.Po dnešní projížďce mohu konečně s klidem říct že ty kola co tam jsou a konstrukce podvozku je více než konkurence schopné co jsem chtěl vyjet tak jsem vyjel a a naopak sjel i pořádně prudké kopce no a takhle to vypadalo.
http://rcswine.rajce.idnes.cz/Lom_pod_Cvilinem/#
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Gumy fungujou moc dobře, jen by to chtělo prostě větší no. Ještě pár úprav a bude jeepka super :tleskam: Nějaký ten nárazníček ... a chtělo by to pořešit motor, nějak ten Novak 55T degraduje možnosti tej traxxas převodovky, když jsem viděl jak to Leprákovi lítalo .....
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Všechno bude ale zase na kamenech to je s tím motorem nepřekonatelné.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Po velmi dlouhé době zde zase něco píšu a hned zážitek z mé odpolední jízdy. Protože mám hned za barákem kopec Cvilín tak tam dost často jezdím nemyslete si že to je nějaký malý kopeček ve skutečnosti jde o pořádný krpál. No a to se mi dnes opravdu vymstilo.Při návratu domů jsem v tom největším svahu neodolal jednomu balvanu a snažil jsem se ho přejet.No nebil to zrovna dobrý nápad protože na kameni bylo náledí a model uklouzl a začal horor model válel sudy a občas vyskočil když narazil na nějaký pařez nejhorší na tom bilo že se model blížil k okraji lomu a kdyby jej nezachytil strom tak je konečná no ale i tak se to neobešlo bez následků vyrval se mi kloubek zadního linku,ohl tlumič a vylámaly zuby v servu naštěstí se dá všechno opravit a nové a hlavně silnější servo je už taky nějaký ten týden objednané takže snad co nevidět bude doma.No asi se ze mě začíná stávat drsnojezdec a jestli jo tak to znamená jediné že tenhle model udělám více scale a potom začnu ze stavbou nějaké drsnojezdecké káry. :twisted:
http://mechanyk.rajce.idnes.cz/Ram#P1010460.jpg
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Takže tobě to nestačilo poprvé jo? :lol: Takovou kolostřešní kreaci v lomu ze srázu už jsme tu jednou měli. No dostal dobrou sadu. Jak serva nebudou tento týden, tak už to začnu nějak řešit.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

To první nebilo nic oproti dnešku troch jsem podcenil to riziko no a ty serva mě už taky začínají štvát je to skoro měsíc od objednávky a nic.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No tak dodávka taky byla 13-25 pracovních dní. 25 je to právě dnes
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

No a ještě co se týče tlumičů Topcad jestli o nich někdo uvažujete tak si to moc dobře rozmyslete vzhled je sice pěkný ale kvalita dost pokulhává pístnice jsou jak bláto po každé jízdě je rovnám a to občas jezdím fakt expedičním stylem kdy to moc netrápím a dokonce na jednom tlumiči jsem měl od výroby jednu expanzku přes závit takže teče no a protože se všechny pístnice opakovaně ohýbají tak všechny tlumiče tečou no děs a hrůza. :SHIT:
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Nemám snima jedinej problém, mám je na JK a na Wrajtu netečou nic... A už vůbec se nic neohybá...
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

A že JK něco váží :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak to ti závidím mám doma ještě plasťáky a po pěti letech používání ani škrábnutí a to byli v buggy a truggy a honil jsem to 6.5 závitovým stříďákem a nikdy se neohly prostě ty moje Topcady jsou šmejdy.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Ahoj mám takovou otázku používáte někdo servo saver nebo ještě lépe máte někdo jeho fotku zase jsem polámal tří kylové servo vím že u toho serva s kovovými převody se to asi nestává ale mohlo by to prodloužit životnost.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

3 Kg?
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Jo mělo to být jenom provizorně no ale ty třinácti kylová ještě nepřišli tak jsem jezdil s tím co dům dal na normální ježdění to docela stačilo ale na kamenech si to dělalo co chtělo.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Ty se divíš když tam dáš servo ani ne do cesťaku. A na kamenech ti plast převody nevydrží, ne jen na kamenech.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4

Zpět na „NON-Scale projekty“