Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Už jsem na ní koukal. :?
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Způsob jak to dotáhnout do ČR mám, dokonce už i kopyto na "lexanky" ale co se 16 ctinou ?? Nikdo to nechce :|

EDIT
Jo a ještě bacha - 90% shopu to nabízí , ale nakonec nemá promailoval a protelefonoval jsem mailant , než jsem se k ní dopracoval :roll:
Naposledy upravil(a) rotruck dne 18.09.2011 13:12, celkem upraveno 2 x.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Na kolik vyjde doprava ?
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Já jsem si ji nechal objednat do Moskvy a tam vyzvednout osobně a dovézt , tudíž nedokážu odpovědět.
EDIT
Jo a ještě bacha - 90% shopu to nabízí , ale nakonec nemá promailoval a protelefonoval jsem mailant , než jsem se k ní dopracoval :roll:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Takže ty jí vlastníš ?
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Jo , je už nějakou dobu zaparkovaná ve sklepě , risknul jsem to, abych ji měl naživo v ruce, protože každej uvádí jiný rozměry a měřítka . Vypadalo to podle rozměrů , že by to mohla bejt 14ctina jak některý shopy uváděly , ale je to slabá 16tina.
Je to Autoškola , bylo to jediné co se dalo sehnat , a ještě vejškrabek ve výprodeji - ulomené zrcátko a podobné šrámy. Čeká na homemade podvozek , jelikož vzhledem k té 16tině na nic nepasuje :mrgreen:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Tak to jsi mě zklamal, trošku jsem věřil udávaným rozměrům. Takže je to prcek. Jaká je tedy šířka? Dík.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

100mm přední blatníky 105mm zadní , oproti originálu je i trošku "rozpláclejší" , ale provedení pěkné.
Nevím proč soudruzi z UA zvolili takový měřítko , asi kvůli Bruderovi,
když vybude místo v autě přitáhnu ji na ModelHobby
Naposledy upravil(a) rotruck dne 12.11.2012 10:25, celkem upraveno 1 x.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: NIFKA 1:14

Nivka neumřela , pořád se něco děje.
V současnosti je příprava kastle ve fázi dokončování kopyta pro zaformovánía je jakž takž nachystaný podvozek po testování.
K testování posloužilo Pajerko - jen tak narychlo sestavený modýlek Dakarského offroadu , zatím bez známé předlohy. Bylo potřeba testovat a taky pro oživení něco z kategorii osobáků , aby na letošním Modelhobby nejezdily po place jen samé Dakarské náklaďáky.
Další vylepšování Pajera asi nenastane , podvozek je
zamýšlen pod NIVKU a Pajero tudíž poslouží jen k testování podvozku, které už na modelhobby částečně proběhlo a to celkem úspěšně.

Obrázek Obrázek
ObrázekObrázek
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel

Zpět na „NON-Scale projekty“