Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

tak jsem opět trochu pokročil. táhla řízení a vrchní ramena hotova, vzpěra na řízení hotova (od ní se bude odvíjet klec dál. a parůžky na vrchní ramena navařeny. Je tam i pár fotek v porovnání s exem :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Peťanovo 3rd buggy project

Zdar, není to rozdílné natočení kol až moc velký hardcore? Jinač si s tím moc pěkně hraješ :hura:
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

zdar, díky :)) jinak to natáčení kol .. k tomu ti nedokážu nic moc říct teď :D uvidím jak se to bude chovat až to bude celý funkční, ale nezdá se mi že by to byl až takovej extrém.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Peťanovo 3rd buggy project

Teď nevím jestli si mě pochopil, je jasné že to uvidíš až ojedeš nějakou tu gumu :-D
Mě šlo spíš o ten ackermanův ko.... a ty máš z fotky levé kolo hard a pravé normal :|
Nemělo by to být spíš hard a skoro hard :?:
Je mi jasné že se jen blbě ptám a ty jako jezdec bugyn víš co děláš ale mě to přijde trochu moc :-p
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

jasně že sem tě pochopil, vždycky se to kolo který točí dovnitř vytočí víc než to druhý, který jede venkem. Jak jsem psal, takhle na pohled to vypadá že je to hodně, ale uvidím co to bude dělat až to pojede. Ona ta fotka možná i trochu zkresluje :mrgreen:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Peťanovo 3rd buggy project

OK, kámo je to na tobě :lol:
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

tak se to zas o kousek posunulo. Navařena vzpěra mezi řízení a parohy pro přední ramena, navařen držák pro zadní ramena (později přibude výztuha ještě k rámu) a vyrobeny zadní vrchní ramena. Teď se muže začít dělat na poloosách a konečně na vrchní části klece :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

tak sem se pomalu pustil do vrchní části klece.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Peťanovo 3rd buggy project

kdyz uz jsi davas tolik prace bylo by fajnove udelat neco realnyho proporcniho, ale prace krasna
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

Díky :) já pokukoval trochu po sand railkách, ale líbí se mi i buggy class 1 .. nakonec to bude tak něco trochu mezi a tvary dělám, tak jak se mi to líbí a jak mě to napadá.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

Tak hlásím opět trochu postup kupředu :)) uchycené servo řízení + pokračování na kleci

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

tak co myslíte pánové, ubírá se to správným směrem? Sem poslední dobou jak chodící mrtvola, ale po chvilkách se na tom snažím dělat :mrgreen:
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Peťanovo 3rd buggy project

Moc se mi to libi, ale proc tak siroke ?????? Chces aby to neskutecne jezdilo ale vypada to nerealne
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

zdani klame kamaráde, není to tak široký. Je to jen o 4 cm širší než exo :) a to mám na tom kola s velkým offsetem z blitze.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

Tak práce pokračují. Udělal sem zadní nárazník tak aby se dal celej oddělat kvuli lepšímu přístupu k převodovce. Uděláno spodní plato z 0,5 nerezovýho plechu. Udělané přední uchycení tlumičů plus přídavky na ramena, aby měli tlumiče záklon kterej potřebuju kvůli chodu ramen. Jak si můžete všimnout, chci ten velkej chod ramen využít (jak je vyfoceno, tak to bude nejvyšší poloha) po položení auta na zem samozřejmě o něco klesne, aby to nebyla uskákaná koza :D co jsem nevyfotil jsou nerezový osky ze 4mm kulatiny s vyřezanými závity pro uchycení ramen. Pomalu se mi to blíží ke zdárnému konci. O dalším postupu budu zase informovat :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Peťanovo 3rd buggy project

tak se mi povedlo udělat zadní uchycení tlumičů. Fotka max dole a max nahoře. Víc už to nejde ani bez tlumičů :))

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

zítra se mi snad podaří uchytit tu krabičku s baterkou. No a poté už sundat zas vrchní část a kompletně dovařit, pak přivařit ke spodní části a dodělat pár vzpěr. Vytočit poloosy a hurá na zkušební jízdu :))

Zpět na „NON-Scale projekty“